...mirka
16.08.10,14:24
Ahojte, chystáme sa s priateľom na dovolenku na poloostrov Kassandra, konkrétne do mestečka Hanioti (niekde sa uvádza aj ako Chanioti). Ak tam bol niekto z vás, poprosím o nejaké info čo očakávať, ceny potravín, jedál, čo stojí požičanie auta resp. skútru, čistota pláží a hlavne ma zaujímajú výlety, ktoré sa dajú odtiaľ podniknúť. Chceli by sme si požičať auto alebo skúter a prejsť nejaké pekné miesta na poloostrove. Ďakujem za odpovede.

P.S.: ubytovanie som vybrala predbežne v hoteli Chanioti Grand Victoria *** - nemá niekto z vás skúsenosti s týmto hotelom? - ale to by som už asi chcela priveľa :)
220870
16.08.10,16:43
Dnes som sa vrátil z Chalkidík Sithonie ,Sarti.Bol som svojim autom na susednom poloostrove takže som nepotreboval požičiavať ale od susedov viem že všetky auta boli v tamojších požičovniach beznádejne obsadené a veľmi predražené.Taliani vás preplatia a auta si objednávajú dopredu cez ich cestovky a mail-i.Ak môžem odporučiť objednavajte dopredu cez ten váš hotel.Požičovné obyčajného dvojmiestneho kajaku na "ručný pohon" stálo 10€/hod.Skútre neviem .
pivko
16.08.10,17:22
Ahojte, chystáme sa s priateľom na dovolenku na poloostrov Kassandra, konkrétne do mestečka Hanioti (niekde sa uvádza aj ako Chanioti). Ak tam bol niekto z vás, poprosím o nejaké info čo očakávať, ceny potravín, jedál, čo stojí požičanie auta resp. skútru, čistota pláží a hlavne ma zaujímajú výlety, ktoré sa dajú odtiaľ podniknúť. Chceli by sme si požičať auto alebo skúter a prejsť nejaké pekné miesta na poloostrove. Ďakujem za odpovede.

P.S.: ubytovanie som vybrala predbežne v hoteli Chanioti Grand Victoria *** - nemá niekto z vás skúsenosti s týmto hotelom? - ale to by som už asi chcela priveľa :)
V tomto hoteli som nebol,ale už len podľa názvu tam budú asi sami makaróni:D Ako v tom mojom na Rodose. Je ich tam ako kobyliek:eek: