toptom
16.08.10,15:27
Dobrý deň! Rozhodli sme sa stráviť niekoľko dní v Chorvátsku bez zabezpečeného ubytovania. Má s tým niekto skúsenosti? Zaujímajú ma výhody a nevýhody, prípadne riziká. Ďakujem za odpovede.
Chobot
16.08.10,13:54
Dobrý deň! Rozhodli sme sa stráviť niekoľko dní v Chorvátsku bez zabezpečeného ubytovania. Má s tým niekto skúsenosti? Zaujímajú ma výhody a nevýhody, prípadne riziká. Ďakujem za odpovede.

Treba pozrieť staršie témy:

http://www.porada.sk/t10706-chorvatsko-narychlo.html
toptom
16.08.10,14:24
Ale to sú témy staré aj viac ako 2 roky
danushka
16.08.10,14:47
Pozerala som na nete ubytovanie na súkromí v HR, pohybuje sa to od 10,- € / osoba / noc.
Osobne by som sa nebála cestovať nablint, keby sa mi na ten just nepodarilo pozháňať prvý deň niečo, na druhý určite.
Jediné čo by som sa opýtala prenajímateľa je to, či nás prihlási na polícii. Je to jeho povinnosť, ale tak či onak by som mu to zdôraznila.

/Pane, môžte mi povedať, či ste náš pobyt prihlásili na polícii?
Gospodine, dali možete da mi kažete, dali ste naš boravak prijavili na policiji? /
Cudzinec má totiž povinnosť v HR do 48 hodín prihlásiť sa na polícii.
KEJKA
16.08.10,14:53
známi chodia stále takto bez vopred zaisteného ubytovania. proste idú autom, najdu lokalitu, kde sa im páči a ubytovanie si vypýtajú.
A vždy sa im podarí nájsť niečo nové, zaujímavé a príjemných domácich.
220870
16.08.10,16:24
Chorvacko je vraj dosť plné nie ako minulý rok poloprázdne.Ale aj tak som si 100% istý že ubytovanie v pohode nájdete .Lukratívne časti HR bývajú takmer vždy vypredané ak vám stačí menšia dedina tak 100% niečo nájdete.Kolega odchádza zajtra tiež na blind.