poradca1
16.08.10,22:17
Spada do ochrany osobnych udajov NAZOV FIRMY, ICO, ADRESA FIRMY a pod. vsetko to co je verejne pristupne napr. na obchodnom alebo zivnostenskom registri?
Melnick
16.08.10,20:24
Nie.

http://www.slpk.sk/dokumenty/02-z428.pdf

PS : zamysli sa O S O B N É údaje;)
Stanislav 1975
16.08.10,20:26
Spada do ochrany osobnych udajov NAZOV FIRMY, ICO, ADRESA FIRMY a pod. vsetko to co je verejne pristupne napr. na obchodnom alebo zivnostenskom registri?

keďže to je firma, podnikajúca osoba tak to nemože byť OSOBNý údaj...:cool:
poradca1
16.08.10,20:38
Ved hej len som si nebol 100% isty. Dik
Takze si mozem robit hocijake registre firiem a nikto mi nic nemoze.
Stanislav 1975
16.08.10,20:40
Ved hej len som si nebol 100% isty. Dik
Takze si mozem robit hocijake registre firiem a nikto mi nic nemoze.

ak neočierňuješ ich meno,alebo niečo také, tak si zoznamov možeš robiť koľko chceš...:D
poradca1
16.08.10,20:44
ja nie...ale uzivatelia ich budu ociernovat
Chobot
17.08.10,06:20
ja nie...ale uzivatelia ich budu ociernovat

Také niečo už je na nete:

www.staznosti.sme.sk

A neviem, akým spôsobom to chceš realizovať. Myslím, že tie sťažnosti sú dobre urobené, pretože tam nie je len reakcia typu : "...firma XY je neseriózna a nedoporučujem ju...". Tam vidno konkrétne prípady a častokrát sú tie sťažnosti neopodstatnené.
poradca1
17.08.10,06:59
A preco ich niekto nezazaluje za ociernovanie a poskodzovanie dobreho mena firmy?
Chobot
17.08.10,07:04
A preco ich niekto nezazaluje za ociernovanie a poskodzovanie dobreho mena firmy?

Koho má kto zažalovať?
poradca1
17.08.10,07:46
Ved predsa ohovarane firmy stranku...majitela stranky..resp uzivatela....ide predsa o ociernovanie mena nie?
Chobot
17.08.10,08:13
Ved predsa ohovarane firmy stranku...majitela stranky..resp uzivatela....ide predsa o ociernovanie mena nie?

Asi si nevidel tú stránku. Tam neide o očierňovanie, ale o reálne reklamácie a sťažnosti. A pred tým, než nejakú stažnosť zverejnia, tak dajú možnosť vyjadriť sa aj druhej strane. Firma, na ktorú sa niekto konkrétne sťažuje (nestačí, že napíše, že firma XY ma okradla o peniaze), má 2 týždne na to, aby sa k reklamácii vyjadrila. Ak sa nevyjadria, tak sa sťažnosť zverejní bez ich vyjadrenia. Ak dajú stanovisko, tak sa zobrazia stanoviská oboch strán a čitateľ si môže urobiť vlastný záver.

Myslím, že ani nepodložené očierňovanie typu "Konateľ firmy XY berie od dodávateľov úplatky" nebudú tam zverejnené. Je to stránka pre spotrebiteľov, ktorých reklamácia nebola firmou akceptovaná alebo riešená. Takže to nie je očierňovanie mena.
Daniela12345
14.10.10,11:08
Ako postupujete v prípade , ak zamestnanec predkladá ZL , ktoré potvrdzujú počet odpracovaných rokov pre dlhšiu výmeru dovolenky? Potrebujem súhlas zamestnanca na skopírovanie tohto dokladu?