PaloVanco
17.08.10,18:45
chcel by som poprosit o pomoc vo veci vyclievania mikin z USA. Ide presne o toto.
Zalozil som SRO a nechal som si balikom poslat na tuto SRO asi 20 mikin z USA. Posielal ich kolega, ktory so mnou SRO zalozil a zije v USA. Balik isiel lodou a podla predpokladu ho zadrzali colne urady v Polsku. Teraz odomna potrebuju osvedcenie o povode tovaru (certificate of origin), lebo inak sa to vraj neda v EU vobec vyclit.
Je to vec, z ktorou som vobec neratal a zo vsetkych stran sa na mna hrnu informacie, ze to bude nemozne vyclit ... nechce sa mi tomu verit. Viem, ze zohnat taketo osvedcenie dodatocne bude asi problem, ale ak mi s tymto viete niekto pomoct, dajte mi prosim vediet. Budem vdacny za kazdu pomoc.
vopred dakujem

Palo.
Danielle369
18.08.10,05:16
PaloVanco
18.08.10,05:57
dakujem dano velmi pekne, za link na Focus. Urcite tam budem volat. Toto som ja potreboval :-) Dufam len, ze sa to bude dat vyriesit tak, aby mi balik poslali, lebo inak je cela SRO v mojom pripade na nic ... co by ma teda nepotesilo :-) Viem, ze som si to mal asi zistit najprv, ale zistoval som kopu inych veci a toto mi nejak uniklo ... Este raz diky.