bábika
17.08.10,19:19
Dobrý chela by som poradiť ohľadom makeupu Vichy , ktorý makeup je lepší na prekrytie/ vyražky, nedostatky na pleti/ Normaderm alebo dermatop vopred ďakujem za všetky rady
Tezaurus
17.08.10,17:26
mne sa neosvedcil Normaderm, ani kozmeticka ho neodporucala, s tym druhym nemam skusenost
linko1
17.08.10,17:53
ja teda neviem, kúpila som si vichy normaderm celú sadu, vyvalila som za to cez 100 eur v lekárni a môžem povedať po cca pol roku, že žiadne zmeny na pleti nevidím, sú podľa mna také isté ako iné výrobky za podstatne menej penazí....ale reklama je reklama
lujza.j
17.08.10,19:30
Dobrý chela by som poradiť ohľadom makeupu Vichy , ktorý makeup je lepší na prekrytie/ vyražky, nedostatky na pleti/ Normaderm alebo dermatop vopred ďakujem za všetky rady
skús poprosiť v lekárni o vzorku ja to tak robievam;)
bábika
18.08.10,08:15
mne sa jednalo v podstate o krytie akú má kryciu schopnosť jeden som skusila len som chcela vedieť ktorý je lepší s kryciou schopnosťou nie liečivou ja máam normalnu pleť občas dáka vyrážka vykukne a preto som chcela vedieť ktorý z nich je dobrý na pleti kazdému iný vyhovuje ,ale si skúsim možnosť vyskúšať vzorku v lekarni inak to nepôjde ďakujem za rady.