Miichaela
17.08.10,20:30
Problémová otázka nastala dnes v práci call centra. Môže sa tam pracovať na 4 hod. alebo 5 hod. denne (sú tam dve skupiny - kvôli obtiažnosti práce sa nedá pracovať dlhšie). Je spísaná riadna pracovná zmluva, ale na skrátený pracovný čas. Vznikla otázka, či sa skrátený pracovný čas inak zarátava do odpracovaných rokov ako riadna pracovná doba na 8 hodín. Jedna pani tvrdí, že keď robia polovičný čas, tak za rok sa im zarátava iba 1/2 roka. Nie je to podľa Vás skúsenejších blbosť ? Vopred ďakujem za Vaše znalosti :-)
mysimis
17.08.10,18:38
To, že by si pracovala na skrátený pracovný čas nemá vplyv na počet odpracovaných rokov.
Počíta sa to tak isto ako keby si pracovala na riadny pracovný úväzok.
Miichaela
17.08.10,18:59
Ja osobne som si to aj myslela, ale nechcela som sa hádať, lebo nie som odborník v tomto odbore. To by potom nemohli mať ani dovolenky 20 dní, ale len 10, no nie ?
Xanti
17.08.10,19:03
Ja osobne som si to aj myslela, ale nechcela som sa hádať, lebo nie som odborník v tomto odbore. To by potom nemohli mať ani dovolenky 20 dní, ale len 10, no nie ?
Máš 20 dní dovolenky po 4 hodiny. Ved je to logické. Tiež pracujem na skrátený úväzok, a nič sa nemení. Lebo všetky náležitosti ako odvody alebo prípadná PN je rátaná z toho čo si platím.
A roky mám odrobené tak isto ako ten čo robí 8 hodín.
Miichaela
17.08.10,19:22
Ďakujem pekne za odpovede :-)
Miichaela
19.08.10,05:36
Máš 20 dní dovolenky po 4 hodiny. Ved je to logické. Tiež pracujem na skrátený úväzok, a nič sa nemení. Lebo všetky náležitosti ako odvody alebo prípadná PN je rátaná z toho čo si platím.
A roky mám odrobené tak isto ako ten čo robí 8 hodín.

Povedela som to kočkám v práci, a stále mi tvrdili, že to nie je možné, že určite sa mýlim. Neexistuje nejaký zákon v ktorom to je všetko povedané - teda že máme pravdu , čo tvrdíme, že sa odpracované roky rovnako započítavajú pri 4 hod. ako aj pri 8 hod. ?
ivka70
19.08.10,06:00
Povedela som to kočkám v práci, a stále mi tvrdili, že to nie je možné, že určite sa mýlim. Neexistuje nejaký zákon v ktorom to je všetko povedané - teda že máme pravdu , čo tvrdíme, že sa odpracované roky rovnako započítavajú pri 4 hod. ako aj pri 8 hod. ?

Takto presne ti to ziadny zakon neodcituje.
Ak chcete, dajte si dotaz do poradne na stranke socialnej poisztovne www.socpoist.sk alebo zavolajte na ich infolinku.

Hacik so skratenym uvazkom je len v tom, ze mas nizssiu mzdu, teda nizsie odvody a tym padom napr. aj mzdovy bod, vypocitany za to obdobie je mensi, napr. polovicny a to ti ovplyvnuje vysku dochodku.

Takze clovek, ktory by cely zivot robil na plny uvozok oproti cloveku na polovicny uväzok, ak ich platy budu pomerne k uvazku tiez 2:1 bude mat v konecnom dosledku narok na dvojnasobne vyssi dochodok.
Miichaela
19.08.10,06:05
Ďakujem za odpoveď, s tou nižšou mzdou (neskôr dôchodkom)nesúhlasím :-) Polovičný pracovný úväzok nemusí vždy znamenať, že zarobíš polovicu :-) Moja mesačná mzda za 4 hod. bola naposledy 349 € v čistom. Niektorý ľudia zarábajú za 8 hod. min. mzdu, čo je 307,70 € v hrubom.
mariangelo
19.08.10,06:39
V ZP v ustanoveniach o dovolenke nikde nie je podmienka započítania pracovného pomeru podľa dĺžky pracovného úväzku. Teda v § 103 ods. 5 je uv.: " do času trvania pracovného pomeru sa započítava..." teda len pracovného pomeru a nepíšu, že na celý pracovný úväzok, tzn. že rovnako započítaš pre účely na dovolenku aj pracovný pomer na kratší pracovný čas. A tak isto vzniká nárok aj na dovolenku buď za celý kalendárny rok v patriacej výmere, alebo pomerná časť dovolenky za celé kalendárne mesiace. Robím to už 25 rokov a nikdy s tým nebol problém.
Miichaela
19.08.10,06:46
Ďakujem. Nedalo mi to pokoj a dnes mi to potvrdili aj na SP - započítava sa to rovnako.