Telma72
18.08.10,14:58
Ide o zostihlenie problemovych partii nizkofrekvencnym ultrazvukom. Slubuju zmensenie obvodu ( pas, boky, stehna....) o 1 az 5cm po jednej kure. Bola som uz na dvoch a zatial zo mna neubudol ani 1mm. Tvrdia, ze som vynimocny pripad, aky tam este nemali. Ma niekto lepsie skusenosti, alebo je to cele odrb?:confused:
lujza.j
18.08.10,13:01
Ide o zostihlenie problemovych partii nizkofrekvencnym ultrazvukom. Slubuju zmensenie obvodu ( pas, boky, stehna....) o 1 az 5cm po jednej kure. Bola som uz na dvoch a zatial zo mna neubudol ani 1mm. Tvrdia, ze som vynimocny pripad, aky tam este nemali. Ma niekto lepsie skusenosti, alebo je to cele odrb?:confused:
pozri tému "ako na boky a zadok" - zdravie, predposledný príspevok:)
Aankaa
18.08.10,13:10
pozri tému "ako na boky a zadok" - zdravie, predposledný príspevok:)

jeee, predposledný je môj :).
Ja som skúsila kavitáciu na odporúčanie mojej naj kámošky, ktorej bezvýhradne dôverujem.
Priznala sa mi k tomu /pááána, aké slová používam, ale veď hej, pred našimi
mužmi to tajíme :cool:/ pri pohári vínka, vytiahla zmenšený kus sadla na ukážku...
Nechala som si to prejsť hlavou -a peňaženkou, no a výsledok je síce ukážkovo drahý, ale predpokladám, že o týždeň sa mi šunky ešte trošku zmenšia.
Ak to na teba nemalo účinok, pravdepodobne si málo pila, aspoň 3-4 l vody, nekalorickú stravu prvé dva dni - a nehýbala si sa naviac. Prečítala som si všetky dostupné info najmä na webe a snažila som sa zariadiť podľa ich rád....
Dnes je 8 deň a výsledok mám viditeľný.... aj keď odporúčajú minimálne tri až päť procedúr , možno ešte jednu dám a stačí, ďalej budem už len cvičiť.
Telma72
18.08.10,14:35
Nuz, myslim, ze som pila dost a nejedla som skoro nic. Pricom tie baby zo studia, kam chodim meraju pred aj po kavitacii a tvrdia, ze ten ucinok by mal byt viditelny okamzite. Uvazovala som aj nad tym, ci moze byt zle nastaveny pristroj, alebo ci robia zly postup...?

Mozes mi popisat, ako to robili pri tebe? Pomaly, rychlo, citila si nieco? Na akych velkych castiach ste to aplikovali a ako dlho?

Inak, vdaka za odpoved
Aankaa
19.08.10,14:13
Nuz, myslim, ze som pila dost a nejedla som skoro nic. Pricom tie baby zo studia, kam chodim meraju pred aj po kavitacii a tvrdia, ze ten ucinok by mal byt viditelny okamzite. Uvazovala som aj nad tym, ci moze byt zle nastaveny pristroj, alebo ci robia zly postup...?

Mozes mi popisat, ako to robili pri tebe? Pomaly, rychlo, citila si nieco? Na akych velkych castiach ste to aplikovali a ako dlho?

Inak, vdaka za odpoved

Zaplatila som si 50 min+20 min lymfodrenáž. Brucho a boky, teda plocha dosť veľká :D Zmerala ma pred aj po a skutočne som mala o 2cm hneď menej, ale tomu som veľmi neverila...
od kámošky som vedela, že citeľný a viditeľný úbytok bude až za pár dní. Pohyby tou hlavicou robila intenzívne, dosť tlačila na telo,
chvíľami som pociťovala až bolesť a nepríjemný pocit, ale dalo sa to vydržať. ... aj to pískanie v ušiach .
Makala na mne :--- fakt 50 min, akurát som sa otáčala, aby dosiahla všetky šunky ..
Neviem posúdiť, či ten prístroj je naozaj taký zázračný,
ALE je v tom aj značná miera psychologického aspektu -lebo po procedúre som skutočne pila litre vody denne,
teda som menej jedla :D - mala som pred očami sumu 130 EUR / a to vraj po zľave 20%, ktorú majú do konca augusta*/, a tak ten úbytok byť musel :D:---:---
No a nasledujúce dva dni ma brucho dosť bolelo, aj na dotyk - ako keby som urobila veľmi, veľmi veľa cvikov.... a niekto má aj modrinky...
toť vsjo ;)
Kováčová.D
12.09.10,19:38
ahoj, neviem či je to ešte u teba aktualne. Pridam moju skusenost. Ja som bola na kavitácií 4krát, čo bol balíček + predtým lymfodrenáž. Na 1 sedení trvala kavitácia 40min., čo bol max. čas na 1 týžden. 20 min. mi robili brucho - spodnú čast a 10 min. na každom kolene z vnutornej strany, kedže sa mi tam dost hromadi tuk...a výsledok 4 cm dole z brucha a cca 1,5 cm z obvodu kolena...brucho ide vždy lahšie ako ine časti tela. ak by si mala nejake otázky, kludne napíš :-)
Jandarinka
22.06.11,09:40
Ahojte, je tu niekto z okolia Žiliny, kto si dal robiť kavitáciu? Ktorý salón doporučujete?
Telma72
22.06.11,10:12
Aj napriek množstva pozitívnych odoziev - aj priamo tu, moja skusenost je bohuzial taka, ze to so mnou nespravilo vobec nic. Investovala som do toho 500 eur. Absolvovala som 10 kavitacii + lymfodrenaze a vysedok Velke kulové... nech si kto che co chce hovori, je to velky odrb. Mam to vyskusane na vlastnej kozi a auz ma nikto nemoze presvedcit o opaku....
majka1274
22.06.11,17:59
ahoj..no ja som bola zrovna dnes to vyskúšať...tak uvidím ako a čo bude, zatiaľ mám výsledok tak napnutejšiu kožu na stehnách ale nejaký úbytok zatiaľ nebadám..
Kováčová.D
30.06.11,14:02
telma, zavisi aj od toho kde a kto ti to robi...500€ za 10kavitacii nevyzera na nejaky kvalitny salon a pristroj. Su aj napodobeniny tychto pristrojov...ja som dala 400€ za 4 kavitacie a pomohlo.
prudky
30.06.11,14:16
telma, zavisi aj od toho kde a kto ti to robi...500€ za 10kavitacii nevyzera na nejaky kvalitny salon a pristroj. Su aj napodobeniny tychto pristrojov...ja som dala 400€ za 4 kavitacie a pomohlo.

mimotemy
Ja som technik a pomerne silno pochybujem, že to čo ste absolvovali, bola kavitácia.
Tweety
30.06.11,14:22
mimotemy
Ja som technik a pomerne silno pochybujem, že to čo ste absolvovali, bola kavitácia.
Možno sa mýliš.
http://www.google.sk/search?hl=sk&source=hp&biw=1137&bih=594&q=kavit%C3%A1cia&oq=kavit&aq=0&aqi=g10&aql=undefined&gs_sm=c&gs_upl=780l2527l0l5l5l0l0l0l0l141l515l3.2l5
prudky
30.06.11,14:27
Možno sa mýliš.
http://www.google.sk/search?hl=sk&source=hp&biw=1137&bih=594&q=kavit%C3%A1cia&oq=kavit&aq=0&aqi=g10&aql=undefined&gs_sm=c&gs_upl=780l2527l0l5l5l0l0l0l0l141l515l3.2l5

Ako vraví teta :

Kavitácia (z latinského cavitas - dutina), je hydrodynamická dutina.

Silno pochybujem, že cez neporušenú kožu vám urobia dutinu / eróziu v tuku.

(Ak sa v mieste implózie nachádza pevný materiál (lopatka turbíny, lodná skrutka, potrubie a pod.) má to naň deštruktívny účinok. Prejavuje sa vytrhávaním mikročiastočiek materiálu, čo spôsobuje rýchle opotrebenie. Na vznik kavity má vplyv hlavne rýchlosť prúdenia (veľkosť podtlaku), povrchové napätie kvapaliny a jej viskozita. )
Ice dive
30.06.11,14:31
Ako vraví teta :

Kavitácia (z latinského cavitas - dutina), je hydrodynamická dutina.

Silno pochybujem, že cez neporušenú kožu vám urobia dutinu / eróziu v tuku.

(Ak sa v mieste implózie nachádza pevný materiál (lopatka turbíny, lodná skrutka, potrubie a pod.) má to naň deštruktívny účinok. Prejavuje sa vytrhávaním mikročiastočiek materiálu, čo spôsobuje rýchle opotrebenie. Na vznik kavity má vplyv hlavne rýchlosť prúdenia (veľkosť podtlaku), povrchové napätie kvapaliny a jej viskozita. )

mimotemy zle si to pochopil... oni urobia dutinu a dokonca aj prievan v peňaženke s bruchom to nemá nič spoločné:D:D:D
Kováčová.D
01.07.11,10:25
nechapem, čo to tu píšete mimo temy...
lucia315
08.09.11,20:03
Ahojte, mate niekto skusenosti s kavitaciou aj napriklad po roku? pocula som, ze vam to znici tukove bunky a potom ked zacne telo opat priberat, tak pribera do uplne inych partii, kde tukove bunky este ostavaju, cize to deformuje postavu......alebo ze zostanu na zostihlenej partii diery...viete niekto pls?
Dakujem velmi pekne za info.

L.
premiko
08.09.11,20:37
denne 12ooo / 15ooo krokov, 8-1o km, za 9 dni som dal dolu 13 kg, ale ja som nesiel pod 10 km a bezne tych 25 km, rapidna zmena zivotospravy a stale nieco ubuda, chce to sebazaprenie a doslednost, chodenie sa mi nakoniec stalo konickom, he po 25 rokoch som zrazu objavil nadheru prirody v nasom okoli ... ale clovek sa nachodi, kym to spali 1000 gr tuku ...
janinobmw
09.09.11,05:11
Lucia to je nezmysel!!!! Nase tela maju geneticky dany pocet tukovych buniek ktore mozu nabrat objem bez obmedzenia. Pri kavitacii su rozbijane bunky v konkretnej partii. Nase telo je zvyknute na urcitu hladinu tuku a kedze mu pri kavitacii drasticky znizujes ma tendenciu si ho rychlo ukladat a moze si ho zo stravy vytiahnut viac ako to bolo predtym lebo ho tolko nepotrebovalo. Preto je potrebne aby v tomto obdobi clovek vyrazne obmedzil prijem tukov, hlavne zivocisnych. Ak uz potom dosiahne zelany efekt tak musi trosku upravit svoj zivotny styl a dodrziavat nejake zasady stravovania a nejakeho pohybu nadalej lebo inak sa bude diat to co som ti napisal v predchadzajucich riadkoch. V jednoduchosti to znamena ze ak sa niekto zatne, zacne chudnut, pouzivat kavitaciu atd atd a potom ked schudne sa vrati k tomu co bolo predtym cize nebude robit nic a nebude si davat pozor na stravu, tak sa to zacne pekne vsetko nanovo ukladat a vsade, podla toho ako to bolo aj predtym. Potom si povie ze zas dalsia blbost, ze to ma JoJo efekt. Jojo efekt je blbost a vyhovorka preto neexistuje na svete sposob ktory zarucuje schudnutie bez opatovneho pribratia....JoJo efekt je znovuprejedanie sa a nic nerobenie. Urcite ale tvrdenie ze na tom mieste kde bola robena kavitacia uz nepriberies, ze ti tam ostanu diery a priberas na inych miestach a deformuje sa ti postava je nezmysel nad nezmysly. Mam s tym 2 a pol rocne skusenosti :)
katalóg
09.09.11,13:22
Jediná záruka proti jojo efektu je trvalá zmena životného štýlu. Je to však príjemné, naplňujúce človeka.
Inak môj osobný dojem je, že podstatnou mierou zmenili svoje rozmery ak ich dosiahli práve tie klientky pri kavitácii, čo dodržovali práve najmä pitný režim okolo cca 4 litrov a upravili jedálniček. Tiež totiž poznám prípad zo svojej blízkosti, čo nedosiahol žiadne výsledky. Vyhodené peniaze.
Stačí vstúpiť do seba a urobiť niečo pre seba prirodzeným spôsobom.
lucia315
11.09.11,20:53
janinobmw dakujem za odpoved...takze ak si aj teoreticky nieco spat pribral, tak opat do tych istych partii ako bolo vzdy predtym? To by bolo potom celkom ok :)
dakujem.
L.
janinobmw
12.09.11,09:08
priblizne tak nejak....aj ked mojim problemom je nestrazenie si stravy a dovolim si povedat ze drvivva vacsina ludi ma ten isty problem.....byt zodpovedny mesiac ci dva a potom sa vratit k tom co bolo predtym znamena JoJo....akurat si to nik neprizna a vinu zvali na vsetko ostatne......

Nie nadarmo sa hovori stare zname "NEŽER" ... hehe :D bez urazky samozrejme, nic proti tebe. ak budes chciet viac info tak mi kludne napis mail pripadne kontakt a poviem ti este viac k tomu...sem sa vsetko nehodi napisat.
kiluve
25.09.11,21:12
Ja som absolvovala 3 procedúry, dva týždne bol výsledok krásne viditeľný, teraz cvičím každý deň. aby som odstránila dôsledky. to čo vdaka kavitácii na krátku dobu zmizlo, sa objavilo dvojnásobne, aj som pila veľa tekutín, aj som pridala pohyb. No viac túto službu nevyužijem. Nie som spokojná s výsledkom a tiež sa ma snažili presvedčiť, že ja robím niečo špatne.