ruzenka57
18.08.10,15:13
Dobry den. Chcela by som sa spytat ako je to s pracou na dohodu. Ked odpracujem u jedneho zamestnavatela 300 hodin ,mozem este v tom roku odpracovat u ineho zamestnavatela dalsich 300 hodin ?Alebo je to tak ,ze na dohodu o vykonanej praci mozem odpracovat za cely rok len tych 300 hodin.Pytam sa koli mojej priatelke ,ktorej konci tento mesiac dohoda o vykonanej praci a chcela by este robit u ineho zemestnavatela. Dakujem za odpovede.
Tweety
18.08.10,13:14
Dobry den. Chcela by som sa spytat ako je to s pracou na dohodu. Ked odpracujem u jedneho zamestnavatela 300 hodin ,mozem este v tom roku odpracovat u ineho zamestnavatela dalsich 300 hodin ?Alebo je to tak ,ze na dohodu o vykonanej praci mozem odpracovat za cely rok len tych 300 hodin.Pytam sa koli mojej priatelke ,ktorej konci tento mesiac dohoda o vykonanej praci a chcela by este robit u ineho zemestnavatela. Dakujem za odpovede.
Pri práci na DoVP môže odpracovať ročne 350 hod. u jedného zamestnáv..
Dianka
19.08.10,08:29
Môžem na dohodu o vykonaní práce zamestnať pracovníka a vyslať ho na pracovnú cestu do ČR, kde tú dohodu bude vykonávať /jedná sa o prácu na jednom projekte, ucelenom, ktorú vykoná za 3 týždne sám od začiatku do konca celý ten projekt/? Ubytovanie mu hradí obch. partner z ČR, diéty my /v dohode je dohodnuté, že mu budú vyplácané diéty v zmysle zákona o cestovných náhradách/. Miesto výkonu práce by som mu dala SR, aby mal na tie diéty nárok..Čo s E101 u dohodára? Stretol sa s takýmto prípadom už niekto z vás? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.