trentnin
19.08.10,07:54
Dobry den,

pred mesiacom som pozical auto kamaratovi na vikend. On mi ho vsak po tom vikende odmietol vratit. Kedze som mal nahradny kluc, tak som si ho vyzdvihol avsak stale mi odmieta vratit doklady, resp. hovori, ze mi ich chce vratit, ale uz na troch dohodnutych terminoch mi ich nevratil. Mozete mi prosim poradit, ako sa k mojim dokladom dostat ... cez sud, policiu alebo nieco ine. Dakujem
Tweety
19.08.10,05:58
Dobry den,

pred mesiacom som pozical auto kamaratovi na vikend. On mi ho vsak po tom vikende odmietol vratit. Kedze som mal nahradny kluc, tak som si ho vyzdvihol avsak stale mi odmieta vratit doklady, resp. hovori, ze mi ich chce vratit, ale uz na troch dohodnutych terminoch mi ich nevratil. Mozete mi prosim poradit, ako sa k mojim dokladom dostat ... cez sud, policiu alebo nieco ine. Dakujem
Vyzvala by som ho naposledy s tým, že ak tak neurobí, nahlásim krádež na políciu.
trentnin
19.08.10,07:46
vdaka Tweety, ale je to naozaj kradez, kedze som mu ich vlastne pozical, cize ich ma s mojim suhlasom?
hanelie
19.08.10,08:10
a čo ti bráni si ich ručne stručne vyzdvihnúť? /keby sme mali zo všetkým obťažovať políciu, kam by oni prišli.......:)
Tweety
19.08.10,08:12
vdaka Tweety, ale je to naozaj kradez, kedze som mu ich vlastne pozical, cize ich ma s mojim suhlasom?
To je síce pravda, ale len po dobu požičania vozidla a tá už pominula nie?
Chobot
19.08.10,09:42
vdaka Tweety, ale je to naozaj kradez, kedze som mu ich vlastne pozical, cize ich ma s mojim suhlasom?


Dosť možné, že ich ani nemá.

Zájdi na DI a nechaj si vystaviť duplikát TP z dôvodu jeho straty. Zaplatíš síce nejaký poplatok, ale budeš mať znovu papiere.
Rozalka
19.08.10,13:04
Možno by nebolo od veci dať si vymeniť zámky, pretože on je ten, kto má originálne doklady (a nič mu nebránilo spraviť si duplikáty kľúčov).
marjankaj
19.08.10,13:25
Možno by nebolo od veci dať si vymeniť zámky, pretože on je ten, kto má originálne doklady (a nič mu nebránilo spraviť si duplikáty kľúčov).

A vyzerá to tak, že aj tie kľúče nevrátil.:eek:
miky64
19.08.10,15:14
A vyzerá to tak, že aj tie kľúče nevrátil.:eek:
jednoznačne odporučam riešiť to prostrednictvom policie doklady mohli byť zneužite k tresnej činnosti a to by si asi v prípade zneužitia na trestnu činnosť velmi ťažko vysvetloval/vieš akože kamarat :eek:ak dôjde k lamaniu chleba on povie že si mu ich dal:mee: