Padre_SVK
19.08.10,08:23
Zdravím,
viem že asi tato téma sem nepatrí ale nevedel som kam ju umiestniť. Chcel by som sa spýtať na to či niekto nezažil podobnú situáciu ako ja. Dnes ráno ma zastavili policajti a nemal som platnú emisnú a stk-čku. zobrali mi techničák a dali pokutu. problém je v tom že si mam spraviť požadovanú technickú kontrolu a až potom si môžem prísť po techničák kde mi ho následné vydajú. Problém je však v tom že pri technickej kontrole vyžadujú minimálne fotokópiu techničáku a kedže v aute som práve nemal kopírku, a pred tým som si ho nikdy nefotil tak nemám nič, iba papier od nich že mi ho zobrali. Ako to mam riešiť??? Diky moc
FugAn
19.08.10,07:16
Treba ísť na políciu a vyžiadať si kópiu technického preukazu a potom rýchlo na STK a Ek
hanelie
19.08.10,07:43
presne tak,
btw. treba mať kópiu technického aj pre iné prípady /napr krádež ap.
Laco-monter
07.09.10,06:02
ja som nemal emisnú , zastavili ma policajti a ukecal som ich, že idem zo servisu kde som sa bol práve objednať ...
martin938
25.09.10,20:59
presne tak,
btw. treba mať kópiu technického aj pre iné prípady /napr krádež ap.

for all: technicaky uz dlhsiu dobu nefunguju, je to osvedcenie o evidencii vozidla(OEV) len pre spravnost

kopia ti je zbytocna:
1: OEV nema ostat v aute, tak ako aj ostatne doklady, takze by ti ho nemali ukradnut spolu s autom, ak aj ukradnu - smola, kopia ti velmi nepomoze
2: v takejto situacii ti vydaju kopiu OEV na ktorej je podpis pracovnika ktory ti kopiu vydal, datum peciatka a platnost tejto kopie (najcastejsie 3-7dní) bez tychto udajov si mozes s kopiu utriet.... pot z cela