gabi.s
19.08.10,12:19
Prosim kto by mi vedel pomoct vyplnit potrebne tlaciva ku zmenam v s.r.o. jedna sa o pridanie konatela do jednoos.s.r.o. + navysenie ZI.Dakujem
Economic
19.08.10,11:45
Musí sa urobiť rozhodnutie jediného spoločníka o zvýšení ZI a zároveň vymenovanie nového konateľa s presným uvedením dátumu, od kedy je konateľom. K tomu sa urobí Úplné znenie ZL a podá sa do OR. Treba aj Vyhlásenie spoločníka o prevzatí záväzku k splateniu vkladu a taktiež vyhlásenie konateľa o zmene splatenia a rozsahu vkladov. A už iba podať do OR, či papierovo so SP 66.- alebo elektronicky so SP 33.- Eur.
gabi.s
19.08.10,12:54
Dakujem pekne, je tam ale pridanie dalsieho konatela teda v s.r.o. bue povodny konatel + prida sa dalsi konatel.Je postup a poplatok rovnaky?
Economic
19.08.10,12:55
Dakujem pekne, je tam ale pridanie dalsieho konatela teda v s.r.o. bue povodny konatel + prida sa dalsi konatel.Je postup a poplatok rovnaky?

Poplatok je za každý návrh ktorý sa podáva bez ohľadu na to čo všetko sa mení. Či je to jedna zmena zapisovaná alebo 6 zmien, poplatok je jeden.
gabi.s
19.08.10,12:59
nikdy som to nerobila a v podstate ja budem dalsim konatelom. ide o to ci tieto dokumenty zvladnem vyplnit a obehat co a kde musi byt pritomny existujuci konatel - je to moj zivotny partner -a kde by som nasla nejake predlohy
Economic
19.08.10,13:09
nikdy som to nerobila a v podstate ja budem dalsim konatelom. ide o to ci tieto dokumenty zvladnem vyplnit a obehat co a kde musi byt pritomny existujuci konatel - je to moj zivotny partner -a kde by som nasla nejake predlohy

Predlohy a návody nájdeš aj tu na porade, len treba popozerať a venovať sa tomu trochu. Neviem v akej oblasti robíš, či to zvládneš urobiť dobre, tak aby ti to neodmietli. Možno viac info v mojom profile.
gabi.s
25.08.10,07:00
mam otazocku mozno ma nasmerujete: som FO a mam sa stat spolumajitelom a druhym konatelom v sro ako postupovat ? je potrebne ist aj na zivnostensky ?
Economic
25.08.10,07:11
mam otazocku mozno ma nasmerujete: som FO a mam sa stat spolumajitelom a druhym konatelom v sro ako postupovat ? je potrebne ist aj na zivnostensky ?

Do 15 dní od ustanovenia /od dátumu rozhodnutia VZ/ do funkcie konateľa oznámiť nového konateľa na živnostenský úrad
Do 30 od ustanovenia /od dátumu rozhodnutia VZ/ do funkcie konateľa podať návrh na zápis zmien do OR
Po zápise zmien do OR ohlásiť správcovi dane
gabi.s
26.08.10,08:29
dakujem pekne , navrh na zapis zmien...pojde aj o navysenie ZI neviete mi poradit kde by som mohla najst vzor na vyplnenie formularov?
Dakujem
Economic
26.08.10,08:31
dakujem pekne , navrh na zapis zmien...pojde aj o navysenie ZI neviete mi poradit kde by som mohla najst vzor na vyplnenie formularov?
Dakujem

Jedine na stránke www.orsr.sk