pishtok
19.08.10,12:39
zistené vacsie mnozstvo ale len o 0,03 ml. Stalo sa totiz ze mne to nedlovolili a led som chcela na krvnu skusku prehovarali ma ze to nieje dobre ze si to zaplatim a podobné bláboli. ako to mam riesit ked mi zadrzali vodicak?:mad:
linko1
19.08.10,11:00
väčšie množstvo od čoho ?
koľko to vlastne bolo ?
rickman
19.08.10,11:35
mimotemy Nepi ked lezies za volant...
danushka
19.08.10,11:48
Minule som v telke zahliadla, ako jeden vodič vypil nealko pivo a v dychovej skúške mal výskyt alkoholu.
Bolo tam radené od policajtov, že vodič má v takom prípade právo požadovať opätovnú dychovú skúšku s odstupom 15 minút.

Nerozumiem sa do hodnôt tej policajnej trúbky, fakt je to pre mňa španielska dedina, ale tuším aj taký dobrý slivkový kompót v žalúdku keď prekysne, tak sa tvári ako pivo.
Ak by som si bola istá, že som nič nevypila, tak by som žiadala aj krvnú skúšku.
Ale dožadovať sa spravodlivosti po funuse je už asi neskoro.
pishtok
19.08.10,12:46
bola mi namerané hodnota 0,17 ml a vraj je hranica 0,14 ml a nechceli mi dovolit aby som fukala o desat minut neskor ale hned mi brali vodicak, ziadala som to aj o krvnu skusku ale nechceli mi to povolit resp vyhoviet a vyhovarali sa ze oni nemozu to uribit a podpobne pčvny:confused:
hanelie
19.08.10,12:59
otázka ale bude znieť inak - pila si alkohol?
pishtok
19.08.10,13:11
áno deň pred tým o deviatej večer som si dala dve pivá a o siedmej ráno ma zastavili, musim podotknut že som aj jedla aj poriadne sa vyspala a ráno som si dala čaj so sirupom
220870
19.08.10,13:17
Pre ženu sú dve pivá na 10 hodín len tak-tak.Pre chlapa by to nebol problem.Pokiaľ ja viem tak ak niekto nafúka tak sa skúška vždy opakuje najmä pri tak tesných rozdieloch.
rickman
19.08.10,13:37
áno deň pred tým o deviatej večer som si dala dve pivá a o siedmej ráno ma zastavili, musim podotknut že som aj jedla aj poriadne sa vyspala a ráno som si dala čaj so sirupom

tak v tom pripade beriem spat...
pishtok
20.08.10,04:30
Neverim že som mala zostatkovy, ja mam velmi dobrý metabolizmus a zvycajne po siestich siedmych hodinach uz nenafukam nic, sme to skusali...:) princip bol len v tom, že mi odmietli dať druhý krát fúkať aj keď som ich viac krát vyzvala... čo mám robiť? napísať sťažnosť abo čo?
220870
20.08.10,05:25
Určite by som sa sťažoval .nechce sa mi veriť že zákony by boli tak tupé že by som sa nedalo sťažovať na postup ,odmietnutie krvnej skúšky zo strany policajta.To by potom mohli zobrať papiere aj tomu čo nanafúkal.