Stevo_Alex19
19.08.10,17:35
Chcel by som sa opýtať, ako má vyzerať zmluva ak mám ako miesto podnikania uvedenú adresu trvalého bydliska a niesom majiteľom bytu.

Ako mám formulovať zmluvu medzi mnou a rodičmi že súhlasia aby som mal miesto podnikania u nás doma. Vďaka...:)
Economic
19.08.10,16:57
Pokiaľ sa jedná o sídlo spoločnosti pre sro, tak stačí písomný súhlas vlastníkov nehnuteľnosti s uvedením presnej adresy sídla a doložiť LV. Nemusí byť žiadna zmluva. Súhlas nemusí byť overený notárom.
Stevo_Alex19
19.08.10,17:21
No nieje to S.r.o. je to len obycajna zivnost... Ale potreboval by som presne znenie... Nemylsim si ze to bude nejako dlhe... Na urade mi povedali ze tam ma byt len nieco v style

Ze dole podpisany .... a tak dalej :)

No a ja chcem presne znenie tej vety dole podpisany... O to mi ide...
Economic
19.08.10,17:25
No nieje to S.r.o. je to len obycajna zivnost... Ale potreboval by som presne znenie... Nemylsim si ze to bude nejako dlhe... Na urade mi povedali ze tam ma byt len nieco v style

Ze dole podpisany .... a tak dalej :)

No a ja chcem presne znenie tej vety dole podpisany... O to mi ide...

Vyhlasujeme, že súhlasíme s tým, že pán Jožko Mrkvička bude mať sídlo podnikania v nehnuteľnosti ....na adrese ...... ktorého sme obaja vlastníci. Byt sa nachádza na 3. poschodí, so súpisným číslom ..... a vo vchode s popisným číslom ..... vo Zvolene. Je zapísaný na LV č. ....... v k. ú........., okres........