osky
20.08.10,10:13
ahojte.mam uz dlhsi cas problem-ak to tak mozem nazvat.
je to uz aj pol roka,mozno viac,vobec neviem odhadnut,ako dlho to uz vlastne trva.
:(na zaciatku som si vsimla,ze tesne pod lavym kolenom mam suchsiu pokozku.
neskor sa vsak zacala olupovat-ako ked sa supete po opalovani,ked som si to posuchala,sucha koza sa osuchala a zostal mi tam po nej flak.
koza bola stale suchsia a olupovala sa.
neskor som si vsimla,ako sa mi to miesto zosuverilo.
dnes je koza tmavsia,zosuverena a sucha,neolupuje sa ale vyrastaju mi z toho miesta chlpy.je to flak cca s 5 cm priemerom.
nic ma neboli.mozno obcas mierne svrbi,ale nie casto.
chcem len podotknut,ze druhe koleno mam hladke,pekne,svetle ,s vlacnou pokozkou......problem mam len pod lavym kolenom.
co to moze byt?
prave som citala temu o onkologickych ochoreniach a tak normalne rozmyslam,ci s tym mam dakde ist.....:confused::eek:
simbata
20.08.10,10:05
a čo tak navštíviť lekára miesto dohadov?? Vôbec nerozumiem, prečo sa pýtaš tu a necháš čosi "čudné" pol roka len tak a nejdeš sa dať radšej poriadne vyšetriť lekárom.
a dakde ísť, je ísť všeobecnému a ten ti dá lístok kožnému. (ak ešte platia výmenné ístky, teraz neviem)
osky
20.08.10,10:10
a čo tak navštíviť lekára miesto dohadov?? Vôbec nerozumiem, prečo sa pýtaš tu a necháš čosi "čudné" pol roka len tak a nejdeš sa dať radšej poriadne vyšetriť lekárom.
a dakde ísť, je ísť všeobecnému a ten ti dá lístok kožnému. (ak ešte platia výmenné ístky, teraz neviem)

lekarke som to spominala a netvarila sa,ze by ju to obzvlast zaujimalo....:mad:
preto je mi blbe ist tam s tym znova,ked to neboli.
pozerala na mna ako na simulanta:(
FugAn
20.08.10,10:13
Nech ti nie je nič blbé, pekne krásne tam choď a nech ťa pekne pošle ku kožnému.
Zita5
20.08.10,10:13
lekarke som to spominala a netvarila sa,ze by ju to obzvlast zaujimalo....:mad:
preto je mi blbe ist tam s tym znova,ked to neboli.
pozerala na mna ako na simulanta:(

Treba sa obrátiť s problémom na kožného lekára.A netreba to zanedbať !
simbata
20.08.10,10:17
ak má pani doktorka dáky problém, treba ju vymeniť. Veď to nie je v poriadku, aby sa ti čosi hnedé tvorilo a ešte to malo všakovaké čudesné príznaky.
Treba ísť ešte raz, rázne ju požiadať o papiere ku kožnému lekárovi a tým skončiť debatu.
Budem držať palce, hlavne sa netreba báť a už vôbec nie hanbiť!
Zita5
20.08.10,10:27
ahojte.mam uz dlhsi cas problem-ak to tak mozem nazvat.
je to uz aj pol roka,mozno viac,vobec neviem odhadnut,ako dlho to uz vlastne trva.
:(na zaciatku som si vsimla,ze tesne pod lavym kolenom mam suchsiu pokozku.
neskor sa vsak zacala olupovat-ako ked sa supete po opalovani,ked som si to posuchala,sucha koza sa osuchala a zostal mi tam po nej flak.
koza bola stale suchsia a olupovala sa.
neskor som si vsimla,ako sa mi to miesto zosuverilo.
dnes je koza tmavsia,zosuverena a sucha,neolupuje sa ale vyrastaju mi z toho miesta chlpy.je to flak cca s 5 cm priemerom.
nic ma neboli.mozno obcas mierne svrbi,ale nie casto.
chcem len podotknut,ze druhe koleno mam hladke,pekne,svetle ,s vlacnou pokozkou......problem mam len pod lavym kolenom.
co to moze byt?
prave som citala temu o onkologickych ochoreniach a tak normalne rozmyslam,ci s tym mam dakde ist.....:confused::eek:

osky, ešte som chcela napísať , netreba sa dať nahovoriť od kožného na vypaľovanie .Vypaľovanie nespraví zadarmo , viem povedať , že škoda peňazí .

Môjho syna kožná prehovorila a on mladý neskúsený súhlasil . Tak mu niečo podobné ako máš vypálila na brade a môžem povedať , že 3/4 roka mal s tým miestom problém .Sústavne mu predpisovala antibiotické mastičky. Po mojom rozhovore so synom a mojich osobných skúsenostiach som syna poslala späť a až potom pani doktorka ho poslala na plastickú chirurgiu si to dať vybrať . No doktor sa čudoval , že vôbec také niečo mohla vypaľovať . On mal pod pokožkou v tom mieste hnis .Mal to ako ty , len niečo menšie .
pasuliatko
20.08.10,12:51
a prečo nezájdeš k lekárovi?dermatológovi najlepšie?!
osky
20.08.10,14:19
dakujem za typy-vidm Zitka,ze to veru nebude len hormonmi-ako tvrdi moja mamina.takze v pondelok hned bezim k lekarke.