witch
20.08.10,12:15
Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??:confused:
terezamaria
22.08.10,14:54
Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??:confused:

Daj si do nastavení " byť neviditeľný " a nemusíš sa odhlasovať. Ale pokiaľ chceš byť viditeľná a chceš sa odhlasovať, musíš to riešiť s Richardom, asi len on Ti môže pomôcť.:)
alla66
22.08.10,15:04
Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??:confused:

Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk >>>Odstrániť....:)
terezamaria
22.08.10,15:11
Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk >>>Odstrániť....:)

Alenka dobrá si, si šikovnica šikovná.:)
witch
30.08.10,05:08
Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk (http://www.porada.sk) >>>Odstrániť....:)
Ďakujem za radu, bola som týždeň bez internetu, tak odpovedám až dnes. Prajem všetkým krásne ráno, aj keď smoklí :mee:. Takže :) :) :) pre všetkých a pre teba obzvlášť!