Fellini
20.08.10,15:09
Ahojte poraďáci, kúpila som cez internet originálne rifle Replay, ale dáko sa mi nezdajú. Na vnútornej strane majú len jednu etiketu s nápisom Replay a pod tým je W 434,032, potom údaj o zložení a nápis made in Romania. Informácia o praní je na opačnej strane. Kvalita rifloviny je ako z miletičky, a ušitie sa tiež celkom nepodarko. Foto skúsim dodať neskôr. Ako spoznať originál na 100 percent? Díky
Chobot
20.08.10,13:41
Ahojte poraďáci, kúpila som cez internet originálne rifle Replay, ale dáko sa mi nezdajú. Na vnútornej strane majú len jednu etiketu s nápisom Replay a pod tým je W 434,032, potom údaj o zložení a nápis made in Romania. Informácia o praní je na opačnej strane. Kvalita rifloviny je ako z miletičky, a ušitie sa tiež celkom nepodarko. Foto skúsim dodať neskôr. Ako spoznať originál na 100 percent? Díky

Ak si ich kupoval ako nové za tretinovú cenu, tak je to FAKE.

Na 100% by si ich rozoznal len tak, keby si si k nim priložil originálny výrobok toho modelu a porovnal visačky a švy.

Ale skús si tu:

http://www.replay.it/denim

nájsť svoj model a porovnaj niektoré detaily. Nepíšeš, od koho si tu kúpil, možno to nejaká fyzická osoba skutočne predala lacno, keď mu nesadla veľkosť a je to originál...:rolleyes:
lujza.j
20.08.10,17:38
Ahojte poraďáci, kúpila som cez internet originálne rifle Replay, ale dáko sa mi nezdajú. Na vnútornej strane majú len jednu etiketu s nápisom Replay a pod tým je W 434,032, potom údaj o zložení a nápis made in Romania. Informácia o praní je na opačnej strane. Kvalita rifloviny je ako z miletičky, a ušitie sa tiež celkom nepodarko. Foto skúsim dodať neskôr. Ako spoznať originál na 100 percent? Díky
chod do normálneho kamenného obchodu zn. Replay a pozri si tam etikety:);)
Laco-monter
21.08.10,18:39
...somariny.
buchač
21.08.10,18:59
Ak si ich kupoval ako nové za tretinovú cenu, tak je to FAKE.

Na 100% by si ich rozoznal len tak, keby si si k nim priložil originálny výrobok toho modelu a porovnal visačky a švy.

Ale skús si tu:

http://www.replay.it/denim

nájsť svoj model a porovnaj niektoré detaily. Nepíšeš, od koho si tu kúpil, možno to nejaká fyzická osoba skutočne predala lacno, keď mu nesadla veľkosť a je to originál...:rolleyes:

Dovolím si tvrdiť , že NIE vždy je to tak ...

Dcéra si v pohode kupuje originál / značka nie je podstatná .../ aj s 50 % zľavou a niekedy aj viac ...

Ale len tak , mimochodom , že by Replay už aj v Rumunsku šili ...;)
day
21.08.10,19:27
macky predavaju aj v "znackovom" obchode, krajina povodu tiez este neznamena dobre/zle, plati aj o RUM., H&M si na tom zalozili biznis, kvalitne veci za nizske ceny, vyroba Banglades atd.

ked si ich uz kupila a pacia sa Ti, tak ich nos, nepozeraj na etiketu, ked sa Ti nepacia tak ich daruj - hlavne prestan pozerat na znacku ;)
tomasenkoslav
23.08.10,10:14
ja mam doma jedny, tak sa nato mrknem. teda mal som isto ale v poslednej dobe som ich nosil už len do knajpy na škopka v zime a dufam, že som ich už nevyhodil. uz sa podobali na zrucaninu..

treba pozriet obchodny zakonnik, myslim , že pre internetovy tovar , ktory zakupis - nan plati trosku ine meritko a mas lepsiu moznost tovar vratit s5.
Iceboy
23.08.10,20:18
kvalita materialu a spracovania.. vysacky niesu moc podstatne.. osobne mi cez ruky presli vyrobky s vysackami kde boli ceny 10x drahsie ako som ich nakupoval ja... dnes ti spravi vysacky hocikto...
treba si vsak uvedomit ze ked kupujem rifle za 30-40e ktore maju mat realnu hodnotu 200e, ratam na 80% s tym ze niesu znackove... :)
tomasenkoslav
25.08.10,07:29
tu je par snimok, ešte by som dodal, ze aj na gombikoch z opacnej strany - ako su nitovane je protikus s napisom replay.

este ma tak napadlo, ze ten kto ide falsovat talianske rifle (a ako tu bolo spominane , ze Ti dnes vysacku urobia hocikde) tak ju neurobi ako Romania !!!

Ja si myslim, ze si si kupila "8" triedu kvality.

PS: obaval som sa , že som ich už vyhodil ale to som vyhodil rifle - diesel
evaj63
25.08.10,15:53
Neplaš sa, možno máš naozaj originál, rifle pre Repley vyrábajú v Taliansku, Tunise, Turecku, a aj v Rumunsku, záleží od modelu. Momentálne držím originál rifle Repley a náhodou sú vyrobené v Rumunsku. Okrem vnútornej vysačky s popisom modelu a vel' kosti je z vnútornej strany na pásci každých riflí nažehlený názov, napr MIJAC- Rumunsko, SWENFANI-Tunis,MONICA- Taliansko, čo sa týka gombíkov z opačnej strany, nápis je len na gombíkoch na rázporku, znak REPLEY býva vel'mi často kovový, trojuholníkový, a je prinitovaný na l'avej strane pri bočnom šve tesne pod páscom. Poznám tú značku celkom dobre, opísala som ti asi všetko, čo ma napadlo.
Názov riflí nezáleží od výrobcu, ale od modelu.
zamestnankyna
25.08.10,21:01
A hlavne sa nedajte pomýliť názvom, lebo aj ten môže mať podľa krajiny pôvodu rôzne tvary, napr: Relay, Redlay, Rapley a tak...:)
Iceboy
25.08.10,21:18
podla tych fotiek by som to ja osobne hodnotil ako fake.. (moj osobny nazor na zaklade veci (fake), ktore mi presli cez ruky a nebolo ich malo))
tomasenkoslav
26.08.10,05:31
podla tych fotiek by som to ja osobne hodnotil ako fake.. (moj osobny nazor na zaklade veci (fake), ktore mi presli cez ruky a nebolo ich malo))

nastastie tvoj mylny nazor nemoze mat tragicky dopad.
keby si ten thread cital pozorne :mee:, tak by Ti došlo, že to su moje stare-rozbite jeansy /kupovane 15 rokov nazad v nemecku/ a nie zadavatelky , ktore kupovala cez net.
fotil som to koli tomu aby mohla porovnat identifikacne znacky.
tomasenkoslav
26.08.10,05:32
A hlavne sa nedajte pomýliť názvom, lebo aj ten môže mať podľa krajiny pôvodu rôzne tvary, napr: Relay, Redlay, Rapley a tak...:)

Repelent.....
Fellini
26.08.10,10:52
tu je par snimok, ešte by som dodal, ze aj na gombikoch z opacnej strany - ako su nitovane je protikus s napisom replay.

este ma tak napadlo, ze ten kto ide falsovat talianske rifle (a ako tu bolo spominane , ze Ti dnes vysacku urobia hocikde) tak ju neurobi ako Romania !!!

Ja si myslim, ze si si kupila "8" triedu kvality.

PS: obaval som sa , že som ich už vyhodil ale to som vyhodil rifle - diesel

ďakujem, asi urobím najlepšie , keď pôjdem do obchodu Replay a tam sa spýtam. Ale aj tak si myslím, že som riadne naletela a mojich 60 éčiek je v ťahu (a to mi tie rifle ani nesedia). Predávajúca totiž nereagovala na moju žiadosť, aby dokázala, že to nie sú fejky.
evaj63
26.08.10,16:50
Je jedno, v ktorom štáte im ich vyrobili, vždy budú mat' značku REPLAY.
buchač
26.08.10,17:48
ďakujem, asi urobím najlepšie , keď pôjdem do obchodu Replay a tam sa spýtam. Ale aj tak si myslím, že som riadne naletela a mojich 60 éčiek je v ťahu (a to mi tie rifle ani nesedia). Predávajúca totiž nereagovala na moju žiadosť, aby dokázala, že to nie sú fejky.

Si veľa dovolila ...;)

Ale vážne , tú poznámku snáď nemyslíš vážne , predsa čo Ti má ona reagovať , dokazovať niečo o TVOJOM tovare ....?????
Ešte keby si tak pochybovala o tovare v obchode , kde si bola , tak nepoviem ...ale takto , hm ...
Fellini
27.08.10,05:13
Si veľa dovolila ...;)

Ale vážne , tú poznámku snáď nemyslíš vážne , predsa čo Ti má ona reagovať , dokazovať niečo o TVOJOM tovare ....?????
Ešte keby si tak pochybovala o tovare v obchode , kde si bola , tak nepoviem ...ale takto , hm ...

Buchač, tie rifle som kupovala cez on-line obchod, ktorý by mal predávať výlučne originály, na to aj lákajú potenciálnych klientov a preto som tie rifle nekúpila inde. Takže je úplne legitímne, že som chcela potom, čo som ten šmejd videla, dáky dôkaz, že sú pravé. Ešte mi aj došli bez visačiek.....(ale ako som už vyššie napísala moja chyba, na dlhý čas sa vykašlem na nakupovanie cez net).