motylik7
21.08.10,09:39
Potrebujem si zaobstarať novú panvicu, ale zdá sa, že mám vysoké nároky, keďže chcem panvicu s nepriľnavým povrchom a zároveň zdravotne nazávadným (čiže nie teflón), a aby vnútorná povrchová úprava vydržala aspoň akú-takú dobu.
Na jednej stránke s dosť zvučným menom som našla panvice "s vnútornou povrchovou úpravou sensal". Hodinu som pátrala po internete, čože to je za novinku, nik mi však nedal uspokojivú odpoveď, aké je materiálové zloženie a pod. Ujo Google a teta Wikipedia ma zahrnuli iba odpoveďami na sensual :o
Čiže, je tu niekto taký macher, čo mi môže dať odpoveď, aké je materiálové zloženie alebo podstata povrchovej úpravy sensal?

Ak by mi ani náhodou nik nevedel odpovedať, vie mi niekto poradiť z osobných skúseností alebo poznatkov nejakú fakt dobrú panvicu podľa mnou hore uvedených merítok?
Nedávno som si kúpila s keramickým povrchom, tak len dúfam, že to bola dobrá kúpa ... teraz potrebujem malú na palacinky.
Ďakujem za odpoveď :)
veronikasad
21.08.10,07:45
Ujo google mi u jedného výrobku povedal toto :

Popis produktu.Elegantná panvica s veľmi nízkym okrajom a priemerom 25 cm slúži na prípravu palaciniek, lievancov a omeliet. Má povrchovú úpravu Sensal, ktorá umožňuje šetrné smaženie aj bez akýchkoľvek tukov. Panvica nie je určená pre indukčné šporáky.
motylik7
22.08.10,05:48
Ďakujem Veronika za snahu :) toto som čítala tiež. Ja však chcem ísť ešte viac do hĺbky a chcem vedieť, čo to je za materiál, príp. akým spôsobom to je vyrábané atď. ;)
buchač
22.08.10,06:31
Potrebujem si zaobstarať novú panvicu, ale zdá sa, že mám vysoké nároky, keďže chcem panvicu s nepriľnavým povrchom a zároveň zdravotne nazávadným (čiže nie teflón), a aby vnútorná povrchová úprava vydržala aspoň akú-takú dobu.
Na jednej stránke s dosť zvučným menom som našla panvice "s vnútornou povrchovou úpravou sensal". Hodinu som pátrala po internete, čože to je za novinku, nik mi však nedal uspokojivú odpoveď, aké je materiálové zloženie a pod. Ujo Google a teta Wikipedia ma zahrnuli iba odpoveďami na sensual :o
Čiže, je tu niekto taký macher, čo mi môže dať odpoveď, aké je materiálové zloženie alebo podstata povrchovej úpravy sensal?

Ak by mi ani náhodou nik nevedel odpovedať, vie mi niekto poradiť z osobných skúseností alebo poznatkov nejakú fakt dobrú panvicu podľa mnou hore uvedených merítok?
Nedávno som si kúpila s keramickým povrchom, tak len dúfam, že to bola dobrá kúpa ... teraz potrebujem malú na palacinky.
Ďakujem za odpoveď :)


Ďakujem Veronika za snahu :) toto som čítala tiež. Ja však chcem ísť ešte viac do hĺbky a chcem vedieť, čo to je za materiál, príp. akým spôsobom to je vyrábané atď. ;)

Nejedná sa náhodou o tento riad ....

Nambu železiarsky sukiyaki Pot je výborný štart pre nikdy-k-zlyhanie sukiyaki večeru pre získanie-spolu party s priateľmi, alebo dokonca pre špeciálne príležitosti s rodinou.

Vzhľadom k tomu, železo je charakteristické pre prenos tepla veľmi pomaly, akonáhle Nambu železiarsky sukiyaki Pot zahrieva, bude udržiavať vysokú teplotu. Celý hrniec ohrieva rovnomerne a dôkladne. Guľaté dno hrnca sukiyaki vie variť veľa naraz a môžu byť uvedené do tabuľky priamo ako tanier. Dokonca aj dôkladné vykurovanie je pre chutné sukiyaki.

Čo je Nambu ničomu?
Tekke prostriedky k ničomu. Nambu železiarsky najprv vznikal v období Heian (782-1191) v čom je teraz Iwate prefektúra, Japonsko. Tento tradičné japonské umenie získala silnú reputáciu v celej krajine v období Meiji.

Nambu k ničomu a je s 75% recyklovaného železa!
K ničomu a je obsadenie naliatím roztavené železo do pieskovej formy. Roztavení staré rozbité hrnce a panvice a pretváraní do novej bolo prijaté ako dané od dávnych čias. Nambu k ničomu a sú 75% recyklovaných výrobkov. Hovorí sa, že liatinový riad môže trvať 100 rokov, a vy môžete prejsť pán z generácie na generáciu, spolu s rodinou recepty.
http://www.eco-friendly-japan.com/data/ecotwaza/_/70726f647563742f366365306637396430622e6a7067003330 3000.png
http://www.eco-friendly-japan.com/product/74
bupi
22.08.10,12:45
Myslim, ze jedine panvice, ktore splnaju tieto poziadavky su smaltovane. Pokial nebudu na velmi nazhavenom plameni alebo elektrickej platni , nemaju preco priharat.V dalsom poradi su nerezove. Na tych sa pecie tiez dobre, ale musis vediet, kolko mozes pridat na plameni. Ak je to prilis vela, tiez to prihori. Ale medzi nami dievcatami / prihoriet moze aj na teflonovej:cool::D.

Ja mam taky pocit, ze tie keramicke su tiez navrchu s teflonom, alebo sa mylim?
motylik7
23.08.10,06:39
Nejedná sa náhodou o tento riad ....

http://www.eco-friendly-japan.com/data/ecotwaza/_/70726f647563742f366365306637396430622e6a7067003330 3000.png
http://www.eco-friendly-japan.com/product/74
Hmmmmm zaujímavá infoška, kúsok histórie poteší ;) takže liatinový riad? Ale nevidím tam nikde to slovíčko sensal.... abo som taká slepô :D
motylik7
23.08.10,06:45
Myslim, ze jedine panvice, ktore splnaju tieto poziadavky su smaltovane. Pokial nebudu na velmi nazhavenom plameni alebo elektrickej platni , nemaju preco priharat.V dalsom poradi su nerezove. Na tych sa pecie tiez dobre, ale musis vediet, kolko mozes pridat na plameni. Ak je to prilis vela, tiez to prihori. Ale medzi nami dievcatami / prihoriet moze aj na teflonovej:cool::D.

Ja mam taky pocit, ze tie keramicke su tiez navrchu s teflonom, alebo sa mylim?
Keramická nemá na vrchu teflón, ten v popise nie je ani spomínaný. Povrch je bodkovaný a pripomína trochu mramor.
Píšem si teda kandidátov smaltované a nerezové... kujéééém :)