kattyb
22.08.10,17:04
Chcem sa opytat kto ma s touto formou liecenia skusenosti,zevraj to vylieci aj alergie,psych.problemy,dokonca pomaha pri odvykani fajcenia...
podobne som skusala mimo slovenska s kombinaciou homeopatik a vysledkom som bola velmi prijemne prekvapena,preto chcem vediet kto mate skusenosti tu na slovensku...
Xanti
22.08.10,15:21
Mne pomohla prestať fajčiť,
iné skúsenosti s nou nemám. :D
arizona
22.08.10,15:51
Mne pomohla prestať fajčiť,
iné skúsenosti s nou nemám. :D
To vážne? Bola si silný fajčiar? Naozaj to dokáže iba ten prístroj, alebo si musela zapojiť aj pevnú vôlu? Ako dlho si už bez fajčenia?
Lebo poznám dvoch ľudí, čo to absolvovali ale fajčiť neprestali. Myslela som, že je to zas nejaký chyták...
Xanti
22.08.10,16:00
To vážne? Bola si silný fajčiar? Naozaj to dokáže iba ten prístroj, alebo si musela zapojiť aj pevnú vôlu? Ako dlho si už bez fajčenia?
Lebo poznám dvoch ľudí, čo to absolvovali ale fajčiť neprestali. Myslela som, že je to zas nejaký chyták...
Hm,
či som bola silný fajčiar. Ja si myslím, že áno. Balík denne padol občas aj viac.
A trebalo zapojiť aj tú vôlu, lebo tento prístroj pomôže utlmiť abstinenčné príznaky a chuť po cigarete. Ale neutlmuje vôlu fajčiť, teda hrať sa s cigaretou a poťahovať.

Ale kedže som skúšala veľa krát prestať, a vždy to u mňa stroskotalo na tom, že som nevydržala abstinovať - chodila som jak pes s prebitou nohou a hladala cigarety. :D No a toto, táto metoda mi pomohla - nemala som abstinenčné príznaky, no a hrala som sa s ceruzkou, a kupovala cukríky namiesto cigariet v stánkoch. Po troch mesiacoch mi začali cigarety smrdieť, a na VOSR to budú tri roky, čo nefajčím :D

Tiež poznám ľudí, čo to skúsili a nepomohlo im to. Asi málo chceli prestať. Alebo si nenašli náhradný program. Ja som rada, že nefajčím.
lorelei
22.08.10,18:58
Prave som sa o tom dozvedela od znameho, a tiez absolvoval, a uz 6 mesiacov nefajci. Ale tiez jeho vola - hlavne prvy tyzden hovoril, ze odolaval, ale teraz v pohode.
Caggie
04.03.11,17:12
Ahojte, mate s biorezonanciou niekto skusenost s liecbou alergii? Pozerala som teraz Reflex, ze to dokaze vyliecit alergie po par sedeniach... vyzeralo to celkom dobre... ja trpim alergiami cely zivot a casom sa mi len pomaly zhorsuju, rozmyslam teda ze to skusim. Mate niekto skusenost?
Zoltan Miklos
04.03.11,21:48
moj znamy bol tiez tvrdy fajciar, a prestal vdaka biorezonancie.
Erzebeth
05.03.11,18:41
Môj muž bol pred mesiacom. Fajčil 40 denne a aby prestal, o tom som ani nesnívala. Na internete so našla niečo o biorezonancii a tak som ho nahovorila, aby išiel. Nejakú veľkú vôľu nemal. Odvtedy nefajčí.
kaivorus
06.03.11,19:52
biorezonancia nieje len o fajčení, je to aj o bioterapii - ničenie mikroorganizmov, ale hlavne je to o zisťovaní príčin zdravotných potiaží. Viac cez súkr. správy.
emma01
19.07.11,08:42
Manžel je veľmi tuhý fajčiar a tiež sa dopočul o biorezonancii, ale je voči tejto metóde skeptický, pretože už raz nejakú odvykaciu kúru absolvoval a nezabrala, ale hlavne má obavy z možných vedľajších účinkov. Je zaujímavé, že nemá obavy z vedľajších účinkov z fajčenia :rolleyes: Má niekto aj negatívne skúsenosti?
dankaBA
13.08.11,23:44
Ahojte, mate s biorezonanciou niekto skusenost s liecbou alergii? Pozerala som teraz Reflex, ze to dokaze vyliecit alergie po par sedeniach... vyzeralo to celkom dobre... ja trpim alergiami cely zivot a casom sa mi len pomaly zhorsuju, rozmyslam teda ze to skusim. Mate niekto skusenost?

Ahoj, ja mam skusenost. Vyliecenie z dlhodobych alergii mna a celej mojej rodiny ma priviedlo k tomu, ze som sa sama zacala biorezonancii venovat.
Alergia na prach a na slnko sprevadzana 22 rokov abnormalnym svrbenim oci, hnisavymi zapalmi a svetloplachostou zmizla po prvomsedeni na biorezonanci cca na 4 den. V tom case som biorezonanciu vyhladala doslova zo zufalstva po tom, ako som 8 dni brala antibiotika do oci ktore mi nezabrali, nasledne boli nahradene dalsimi kvapkami udajne na alergiu po korych som takmer oslepla. Diagnostika alergii je absolutne bezbolestna a liecba velmi ucinna. Hned na to som absolvovala aj antinikotinovu terapiu a uz 6 mesiac nefajcim. Neviem teraz ci tu mozem nechat nejaky odkaz na webku, ale aby sa to nepovazovalo za osobnu reklamu - poradim kazdemu kto sa mi ozve.