lambo22
23.08.10,10:20
Takze pekne od zaciatku.Chcem odkupit jeden taky starsi-mensi areal (nechcem tam mat svoju firmu iba ho dalej prenajimat).

Nemam vsak skusenosti z takymto typom podnikania a priprav (doposial som sa ,,hral,, na forexe).
Stretol zo zastupcami a troska sme sa porozpravali,ukazali mi areal,su v nom mensie firmy ktore tam platia najom.Areal je na 60% vytazeny a ide z neho isty prijem a ma dobru polohu.
Moj prvy dojem je ze by to mohla byt vyhodna investicia do buducna(o 10r)

Areal som chcel odkupit 30% vlastne zdroje a 70% banka.
Po troske natahovania som povedal ze si to musim premysliet.Par dni dozadu mi volali ze by sa somnou chceli opat stretnut ohladom odkupenia toho arealu a ze su ochotny pristupit na moje podmienky.tj akontacia od 10-30% a ostatne splacat priamo im,teda bez banky.
Z tejto ponuky mam taky zvlastny pocit,ako by tam bol nejaky hacik,ze sa toho chcu rychlo zbavit.
Neviem na co vsetko sa mam pytat,aby som nahodou nenaletel na nejaky podvod,lebo potom si mozem hodit slucku :D

Prijmem akekolvek rady na co si mam dat pozor
Zaujima ma aj to ako zistim ci areal neni zadlzeny,zalozeny
ale aj to ake dokumenty si mozem od nich vyziadat kedze este nie som oficialne kupca iba zaujemca
Mozno spravit zmluvu o buducej zmluve a dat to do ruk nejakym pravnikom ci je to v poriadku