kovajo
23.08.10,20:23
Majitelia N82-ky ake skusenosti s nou mate? V recenziach je vychvalena,no mna zaujimaju prakticke skusenosti,chcem ju kupit.
bobino38
24.08.10,04:24
Ja ju mám už druhy rok, a môžem vysloviť maximalnu spokojnosť, neviem čo chceš o nej z praktických skusenosti vedieť,no moje su len pozitívne..má všetko, čo potrebujem, foťak je super, navigácia je tiež fajn, pokial vieš ako si to tam dať, čo sa tyka vydrže baterky zavisí od teba, ako budeš šťaviť, nakolko to má vsebe i wifi, a pri každodennom visení na nete tá baterka odchádza velmi rýchlo a treba dobíjať skoro každý deň. Na tlačítka si treba zvyknúť, aj keď sú malé tak sa na tom dá pohodlne písať. Spolupráca s PC je perfektná, žiadny problem pri synchronizovaní, prenose súborov,atď. Vrele doporučujem, aj keď teraz na trhu su už aj lepšie fóniky.
makiki
24.08.10,04:52
absolutne ziadny problem, cca pred mesiaco msom ho predal kedze mam novy ....
kovajo
24.08.10,06:16
OK tak ju niekde kupim,predtym som mal SE K850i a som zvyknuty na tento typ mobilov,dik za pomoc.
kovajo
25.08.10,18:29
Este jedna otazocka,N82-ka asi nema prisvetlenie ze?
bobino38
26.08.10,03:44
N82 prisvetlenie nemá, ale displej je dosť silný, svieti dosť, hlavne keď máš svetlý podklad, temu na displeji...prisvetlenie nemá nakolko má xenonový blesk oproti diodam v SE.
kovajo
27.08.10,01:39
Mal som SE K850i a ren mal xenonovy blesk a taktiez diodove prisvietenie ale zasa nemal wifi a GPS.