vandit
24.08.10,18:36
Zdravim Vas,
mam otazku ohladne prihlasenia mojho sukromneho auta do podnikania.. tym myslim vyuzivanie svojho auta v s.r.o. a nasledne vyuctovavanie sluzobnych ciest - problem je vsak nasledovny: v TP auta nemam uvedenu spotrebu na 100km, preto neviem aku sumu si potom vyucotvat napr pri 200km sluzobke...

viete mi s tym poradit?
dik
VieraPopluharova
26.08.10,06:20
Zdravim Vas,
mam otazku ohladne prihlasenia mojho sukromneho auta do podnikania.. tym myslim vyuzivanie svojho auta v s.r.o. a nasledne vyuctovavanie sluzobnych ciest - problem je vsak nasledovny: v TP auta nemam uvedenu spotrebu na 100km, preto neviem aku sumu si potom vyucotvat napr pri 200km sluzobke...

viete mi s tym poradit?
dik

Co tak zohnat si kopiu TP podobneho vozidla, pripadne skusit pozriet na stranke vyrobcu vozidiel, ci k vozidlu podobnemu neudava spotrebu a potom toto pouzit do uctovnictva, i ked to nie je prave najidealnejsie, ale zvykne sa to pouzivat, pripadne otestovat si vozidlo sposobom : prazdna nadrz, natankovanie plnej/odlozit blok/ zistit kolko prejde kolometrov a z toho vypocitat spotrebu , urobit si interny zapis a pouzit do uctovnictva.