sfinks
24.08.10,19:16
Ahojte
chcem sa opytat ak ma neikto skusenosti. Chcem vyradit nefunkcny PC v skole, ale skola potrebuje doklad o tom ze je nefunkcny - ako mozem tento doklad vytvorit - teda az vobec mozem vytvorit - alebo ake opravnenie alebo kto to moze len vystavit ....
dakujem
Zoltán Kovács
24.08.10,17:17
Obráť sa na predajcu - servis výp. techniky, ktorý sa na to pozrie a môže ti dať písomné vyjadrenie, že oprava je nerentabilná.
jojom
25.08.10,09:30
Obráť sa na predajcu - servis výp. techniky, ktorý sa na to pozrie a môže ti dať písomné vyjadrenie, že oprava je nerentabilná.

Ten doklad priložíš k protokolu o výrade. A máš pokoj.
Ak by si to urobil sám mohli by ťa nadriadený sexovať že či si oprávnený také veci robiť a mohli by Ti to dať k náhrade.
sfinks
25.08.10,15:01
Nuz ale ja by som chcel vydavat tieto potvrdenia o tom ze HW je neopravitelny alebo oprava by bola nerentabilna .... co ktomu potrbejem alebo koho potrbeujemkontaktovat .... asi som sa na zacatku zle vyjadril sorry
Vlado40
25.08.10,15:03
Min. IČO a DIČ z PC techniky.
Zoltán Kovács
25.08.10,15:09
Nuz ale ja by som chcel vydavat tieto potvrdenia o tom ze HW je neopravitelny alebo oprava by bola nerentabilna .... co ktomu potrbejem alebo koho potrbeujemkontaktovat .... asi som sa na zacatku zle vyjadril sorry

Musíš mať oprávnenie (živn.list) na uvedené činnosti.
sfinks
25.08.10,19:51
Min. IČO a DIČ z PC techniky.
Nuz to mam (Počítačové služby)...
Takze by som mohol aj ja vystavit doklad o tom ze oprava je nerentabilnma a v priapde nejakej kontroly by tento doklad bol v poraidku a dostacujuci ... dik