sklenkova
24.08.10,19:51
Hľadam program, alebo niekoho kto by vedel spraviť skladovu evidenciu a faktury v taliančine.Preklad nie je problem,ale vsetky firmy ponukaju program len v A,NJ... a nie sú ochotní.Viem,že sú aj programy zadarmo,ale problém je jazyk Kto viete mi poradiť,alebo urobiť program ozvite sa mi prosím Ďakujem
Sklenková
sklenkova
25.08.10,17:36
Neviete nikto,alebo nepoznáte ako to vyriešiť?
ivka70
25.08.10,17:54
Napr. SAP dokaze urobit aj fakturu v akomkolvek jazyku.
Zavisi od toho, kolko chces do daneho programu investovat.

http://www.sap.com/sk/solutions/sme/index.epx
sklenkova
25.08.10,18:19
program nie je problem,problem je jazyk.
ivka70
26.08.10,05:41
program nie je problem,problem je jazyk.

SAP existuje okrem Nj, Aj aj v x dalsich jazykovych verziach, od Sj, cez taliancinu, cestinu, madarcinu, polstinu, rustinu , ........
a_je_to
26.08.10,06:34
Hľadam program, alebo niekoho kto by vedel spraviť skladovu evidenciu a faktury v taliančine.Preklad nie je problem,ale vsetky firmy ponukaju program len v A,NJ... a nie sú ochotní.Viem,že sú aj programy zadarmo,ale problém je jazyk Kto viete mi poradiť,alebo urobiť program ozvite sa mi prosím Ďakujem
Sklenková

Nepoznám iné možnosti, ani nechcem robiť reklamu, ale v rámci odpovede na otázku si dovolím poradiť. Program SAP BO je na to ako stvorený. Máme konkrétne skúsenosti od zákazníka – talianskej firmy v SR, ktorá kúpila program cez nás, iba kvôli účtovaniu výroby, vedeniu skladu a fakturácii. Používa ho od roku 2007 doposiaľ. Pripájam dokument vo worde, kde je zobrazená možnosť nastavenia do taliančiny, aj ako to potom vyzerá, po zmene jazyka. Stiahni si ho, zväčši lupou vo worde na 200% a pozri.