lowkey
25.08.10,10:13
Zdravím,

mám v blízkej budúcnosti v pláne založiť s.r.o. a kedže pochopitelne mám ohľadom tejto problematiky množstvo otázok, chcel by som to vyriešiť konzultáciou s nejakou poradenskou firmou alebo nejakou osobou, ktorá sa v tomto obore už pohybuje. Mám hlavne otázky týkajúce sa zakladania, povinností, odvodov a daní.

Vedeli by ste mi prosím poradiť nejakú schopnú poradenskú firmu alebo rovno nejakú osobu, konzultanta, na ktorého by som sa mohol obrátiť? Na cene sa môžeme dohodnúť, najlepšie osobné stretnutia v Bratislave, prípadne komunikácia cez email.

Ďakujem
profesional
25.08.10,08:16
Co sa tyka zakladania, urcite ti bezplatne radi poradiaa firmy co sa zaoberaju zakladanim. Na internete je ich viac nez dost. Prevazna vacsina z nich je z Bratislavy.

Co sa tyka dani a odvodov, to odporucam konzultovat s nejakym dobrym uctovnikom. Uctovnickych firiem je tiez na internete dostatok.

Ludia co budu ochotni ti poskytnut osobne konzultacie a budu sa vyznat vo vsetkych tebou pozadovanych oblastiach si budu pytat minimalne 100-200 eur / hodina.

Ale mas moje uznanie ze chces veci riesit tak ze si radsej zaplatis konzultanta. Vacsina ludi co tu vidim sa pri zaciatkoch podnikania snazi robit veci na kolene, hoc aj s porusenim zakona.