harry168
25.08.10,11:37
dobrý deň

pred 2-3 mesiacmi som v domnienke že si budem môcť pozrieť online film vyplnil formulár na nemeckej stránke, neviem jej presný názov. pred zhruba týždnom mi prišiel prvý email od hore uvedenej antassii gmbh...v emaile bolo uvedene ze musim zaplatit za softver ktory som si objednal na 12 mesiaco 96€...neodpovedal som...dnes rano mi prisiel dalsi email s tym ze musim zaplatit aj pokutu za nezaplatenie na cas vo vyske +3€..takze celkovo 99€..kedze je to po nemecky vela z toho neviem ale zhruba som si to prelozil...bol som zvedavy co je to za spoločnost, tak som si to vygooglil...tam som nasiel clanok kde nemecky portal upozornoval na stranku top-software.de alebo nejako tak sa to volalo, ze su to podvodnici...prosim €vas ak by ste mi vedeli pomoct pretoze nemienim zaplatit 99€ za nieco co som ani nevidel a okrem toho som nepodpisal vlastnorucne ziadnu zmluvu takze cisto teoreticky mi s tym mozu vyliezť na hrb...pri vyplnani toho formularu som pravdaze uviedol uplne bludy...jedine co som tam dal bola moja emailova adresa ale ani na jeden email som dosial neodpovedal..ani neplanujem...prosim poradte
TomasHC
25.08.10,10:35
harry168
25.08.10,10:38
takže je to vlastne ich nejaká opätovná fikcia? len aby vedeli vymáhať peniaze?
arizona
25.08.10,10:50
Ak máš gmail, existuje tam možnosť bloknúť vybraný kontakt. Tj. bude sa im to vracať akože mail je zrušený ;) A nech si ťa hľadajú...
TomasHC
25.08.10,12:37
takže je to vlastne ich nejaká opätovná fikcia? len aby vedeli vymáhať peniaze?

Zrejme ini podnikavci, ale rovnaky princip :(
misoft
25.08.10,12:42
Rovnaký princíp a možno aj rovnakí podnikavci - človek nikdy nevie, kam sa tie špiny namontovali.