alla66
25.08.10,11:43
Najprv nefungoval Post.....teraz Azet.

Už druhý deň nemám prístup k mailom. Tiež vám vypisuje hlášku v tomto znení?

Vážený užívateľ,

z dôvodu údržby systému bude prístup k službe AZet E-mail dočasne obmedzený.
Pre komunikáciu s užívateľmi AZet.sk, použite prosím poštu.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie,

tím azet.sk
alaya1
25.08.10,09:44
Ja som vsetko, aj post, aj azet, aj zoznam zrusila. mam centrum- v pohode.Manzel ma g-mail, tiez si nestazuje.
aksas2
25.08.10,09:45
nie, mne azet normálne funguje
Dana1
25.08.10,09:52
mne chvíľu funguje a potom tak ako píše alla66 - neprečítam email, nepošlem. potom sa zasa umúdri a ide. je to čudné.
alla66
25.08.10,09:55
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=63584&stc=1&d=1282733522
Po naskočení tohto oznamu, nevidím možnosť ako sa dostať do svojho účtu.Zaujímavé....včera aj dnes ma automaticky odhlásilo.

Keď som si chcela skontrolovať RP, musela som sa znova prihlásiť.
vieraaaa
25.08.10,10:20
Ja som bola včera na "Zozname" po pár dňoch a tiež funguje-nefunguje. Ešte pred prihlásením majú upozornenie:
"Upozornenie o dočasnom spomalení služby Zoznam.sk e-mail
Vážený užívateľ,
momentálne prebieha na službe Zoznam.sk e-mail neplánovaná technická údržba. Z tohto dôvodu môže byť práca s Vašou e-mailovou schránkou spomalená. V prípade, že máte veľa doručených správ, môže načítanie priečinka Doručená pošta trvať aj niekoľko minúť, preto vám odporúčame prihlásiť sa neskôr. Na plnom sprístupnení služby vytrvalo pracujeme. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.
Tím Zoznam.sk"
Dnes je to to isté.
misoft
25.08.10,12:28
Ja som schránku na Azet-e nechal jednoducho zdochnúť. Viac než rok som do nej nešiel a mám pokoj. Taktiež na poste ju nechávam len na spamy. Mám svoju PRIVATE schránku a potom ešte na gmail-i, yahoo. Mal som aj na hotmail-i (windowsáckom), lenže potom to premenovali na windowslive a pôvodná pošla ta v čerty. Horšie, že som využíval SkyDrive a mal som tam niekoľko dokumentov a obrázkov (známi ich z tadiaľ mihli ťahať), no a o tie som prišiel, lebo pôvodné prihlasovacie údaje už neplatia.
beba13
25.08.10,13:04
..včera azet blbol aj mne,ale dnes už v pohode ide,ale to asi všetkým..tak treba vydržať, možno robia azetáci údržbu..
marko182
25.08.10,14:48
Z mojich skusenosti:
Post - viac nefunguje ako funguje
Azet - vacsinou funguje, ale velakrat sa stane, ze email pride aj o par hodin neskor alebo vobec
Centrum - vacsinou funguje, ale spam filter takmer neucinny
Zoznam a ine - neskusal som

A tak som skoncil pri gmail-i a uplna spokojnost.
ja.nus.ka34
25.08.10,17:35
azet mne nejde ani teraz...teda nedaju sa pozriet e-maily....vraj az zajtra....a to je uz od vcera,sem tam s prestavkami fungoval riadne
zamestnankyna
25.08.10,21:06
Mám účet na Gmail.com a nemám problém. Ak súhlasíš, klikni na súhlasím.
bobino38
26.08.10,03:49
Otázka zadavatelky temy je: Už druhý deň nemám prístup k mailom. Tiež vám vypisuje hlášku v tomto znení?
Moja odpoveď: Nie, nevypisuje.
simbata
26.08.10,04:19
Z mojich skusenosti:
Post - viac nefunguje ako funguje
Azet - vacsinou funguje, ale velakrat sa stane, ze email pride aj o par hodin neskor alebo vobec
Centrum - vacsinou funguje, ale spam filter takmer neucinny
Zoznam a ine - neskusal som

A tak som skoncil pri gmail-i a uplna spokojnost.

Plne suhlasim, ja som mala tiez permanentne problemy a nakoniec som skoncila pri gmaile a za 3 roky sa mi ani raz nestalo, ze by som mail neotvorila. Este ma vytaca, ze ked napr. spoluziakovi poslem postu na azet, tak mu niekedy pride aj o hodinu, co sa nam napr. v ramci gmailu nestava a posta chodi ihned.
beba13
27.08.10,06:18
Z mojich skusenosti:
Post - viac nefunguje ako funguje
Azet - vacsinou funguje, ale velakrat sa stane, ze email pride aj o par hodin neskor alebo vobec
Centrum - vacsinou funguje, ale spam filter takmer neucinny
Zoznam a ine - neskusal som

A tak som skoncil pri gmail-i a uplna spokojnost.

tiež mám post, ale ten už moc nepoužívam,gmail ide v pohode, vôbec sa nemôžem sťažovať, a azet občas hapruje, ale dá sa;)
Gapo
27.08.10,10:46
Mne ide aj Azet aj Post, no problem. :cool:
Zoznam používam taktiež, okrem toho stonline ale ten je trochu platený.:D
alla66
27.08.10,11:57
Azet už beží...žeby úpravy proti hackerom?...
Laco-monter
27.08.10,18:42
My máme aký dosah na spomínaný portál ??

Treba kontaktovať technické zabezpečenie spomínaného portálu.
Laco-monter
27.08.10,18:44
A propos,

niekto je zaťažený na očné šminky ???
alla66
27.08.10,19:32
My máme aký dosah na spomínaný portál ??

Treba kontaktovať technické zabezpečenie spomínaného portálu.

http://forum.mobilmania.sk/images/smilies/eusa_think.gif
Tiež vám vypisuje hlášku v tomto znení? áno, či nie?http://forum.mobilmania.sk/images/smilies/15.gif
Laco-monter
28.08.10,15:24
Hlásim,že www.azet.sk normálne funguje.

Mám tam schránku tapasztalat@azet.sk

a normálne sa dalo do nej dostať.

Aj net mi začal lepšie fungovať od dneska.
durisovad
28.08.10,16:29
Podstata nie je v tom, ze dnes funguje, ale v tom, ze nefunguje stale a spolahlivo.