misomiso
26.08.10,20:19
Nastavil som si v nastaveniach podpis, napriek tomu sa nezobrazuje. Kde udelali souruzi z NDR chybu?
KEJKA
26.08.10,18:36
soudruzi tento raz nie, ale ty.
nestačí upraviť podpis, chod do nastavení, "upraviť možnosti", preklikni sa dole na "viditeľné časti príspevku" a zaklikni "zobraz podpis"
(okrem toho je tam zobraziť avatar, zobraz obrázky..........
misomiso
26.08.10,18:45
soudruzi tento raz nie, ale ty.
nestačí upraviť podpis, chod do nastavení, "upraviť možnosti", preklikni sa dole na "viditeľné časti príspevku" a zaklikni "zobraz podpis"
(okrem toho je tam zobraziť avatar, zobraz obrázky..........

Dakujem, pozeral som sa tam a mam tam defaultne zakliknute vsetky moznosti, vratane "zobraz podpis", takze tym to asi nebude.

Este niekto ma nejaky navrh?
Dav
26.08.10,19:00
Richard už pomerne dávno vypol podpis v príspevkoch všetkým, ak ma neklame pamäť. Nezobrazuje sa v príspevkoch, vidno ho len v profile.
pepsikova
26.08.10,20:55
Richard už pomerne dávno vypol podpis v príspevkoch všetkým, ak ma neklame pamäť. Nezobrazuje sa v príspevkoch, vidno ho len v profile.

...a aj nám to niekde oznámil?..či len tak!..v profile mi je navieščo!..a komu vadili podpisy?..


..lebo toto zobrazuje pri nastavení podpisu, teda funkcia nemôže byť zrušená..

1. Váš podpis nemôže byť dlhší ako 100 znakov.
2. Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

(..a môj mal len 64 znakov..a možno som aj slepá, je už dosť hodín, ale ani v profile si nevidím môj podpis..)
arizona
26.08.10,20:59
pepsikova
26.08.10,21:14
http://www.porada.sk/t139734-podpis-v-prispevkoch-vypnuty.html..

..no, moja, ja som tu denne a o tejto téme neviem nič..bola rýchlo uprataná, lebo ani ohlasov nieje ktovieako veľa...a tomu sa divím najviac!..
arizona
26.08.10,21:43
..

..no, moja, ja som tu denne a o tejto téme neviem nič..bola rýchlo uprataná, lebo ani ohlasov nieje ktovieako veľa...a tomu sa divím najviac!..
Možno si ju prehliadla, lebo vtedy bolo viac "noviniek" naraz.
Ale téma je otvorená, takže...;):)
Zdenka175
27.08.10,04:46
...a aj nám to niekde oznámil?..či len tak!..v profile mi je navieščo!..a komu vadili podpisy?..


..lebo toto zobrazuje pri nastavení podpisu, teda funkcia nemôže byť zrušená..

1. Váš podpis nemôže byť dlhší ako 100 znakov.
2. Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

(..a môj mal len 64 znakov..a možno som aj slepá, je už dosť hodín, ale ani v profile si nevidím môj podpis..)
Keď klikneš zobraz verejný profil - o mne tam vidieť tvoj podpis
hnedoočka
27.08.10,05:02
hm, Richardovi sa podpisy videli zbytočné...ale pýtal sa niekto i na náš názor?:rolleyes:

ak vyhlasujeme referendum za drahé peniaze na kde čo, čo vyjde nazmar, prečo sa nevyhlásilo i tu, kde by bolo zadarmo?:confused:

ako sa písalo, to , že je v profile, je s prepáčením za výraz na "prd", pretože profil si obzriem raz za pol roka,aj to len osobu, ktorú nepoznám.....

a ako vidím ,tak téma "Zábavné a poučné citáty, názory (bývalé podpisy)" sa veľmi neujala /dva príspevky/ ....takže nie len my tu zakladáme nezaujímavé témy...:D
misomiso
27.08.10,09:32
Richard už pomerne dávno vypol podpis v príspevkoch všetkým, ak ma neklame pamäť. Nezobrazuje sa v príspevkoch, vidno ho len v profile.

Aha, takze podpisy vypol, ale zato nam zapol automaticke notifikacie, ktore nikto nepytal. Som rad, ze si uz aj Richard osvojil moj nazor, ze najlepsia demokracia je diktatura. :)

No nevadi, len som v podpise vsetkych chcel informovat, ze "nereagujem na odkazy v profile". Ludia mi tam pisu vtakoviny, ktore bud patria normalne do tem (ak ich maju vidiet ini) alebo naopak do SS (ak nie je vhodne, aby ich videli ini).
misomiso
27.08.10,13:17
Tak zda sa, ze mi to uz fici.

nereagujem na odkazy v profile