Richard
08.11.05,10:05
Mám problém zo sledovaním tém. Vždy ked odpoviem na príspevok, alebo založím tému začne sledovanie témy. Niekedy sa mi e-mailová pošta preplní aj 30 e-mailmi. Prosím vás ako čo stým mám urobiť?


Takéto otázky dostávam častejšie na email, takže si opäť pripomenieme riešenie:


Ak Vám chodia maily ku všetkým témam v ktorých participujete, potom máte nastavené sledovanie všetkých tém v nastaveniach vášej registrácie.


Zmeniť si to môžete tu:
Nastavnia (navigačná lišta) > Upraviť možnosti (ľavé navigačné menu v nastaveniach) > Zasielanie notifikácií a správ > Sledovanie tém - nastavenia : tu si vyberte možnosť "Neželám si upozornenia".


To vám zabezpečí, aby Vám nechodili notifikácie k všetkým Vašim príspevkom.


Ak si však predsa želáte notifikáciu na jedno alebo zopár konkrétnych tém, môžete tak spraviť individuálne pre každú jednu tému nasledovne:


Otvorte si tému v hornej lište kliknite na "Práca s témou" a z rolovacieho menu vyberte "Sledovať túto tému" .... potom budete presmerovaný na nastavenia sledovaní, kde si môžete vybrať spomedzi volieb ako:
- okamžité upozornenie na email
- Denná aktualizácia na email (aktualizácie Vám príde len raz za deň)
- Týždenná aktualizácia na email


Tiež je to využiteľné na "obľúbené" alebo Favorites témy a to tak, že si nastavíte sledovanie bez upozornení. Vtedy budete mať vaše obľúbené témy uložené v nastaveniach a nájdete ich v "Zozname sledovaných tém".
renča1
08.11.05,10:42
dakujem už mi to funguje normálne.