GAP
28.08.10,17:10
Pekny deň prajem. Mám pozemok mimo obce, v krasnom prostredi v lese. Na pozemku je dosť velka budova ktoru sice treba opravit, pri nom potočik a tak ma napadlo zeby som mohla zriadiť nejaky chov ryb, a pri tom mat aj malu restauraciu, kde by som ponukala aj nejaky jedalnicek z ryb. Ale neviem ako na to. Potrebovala by som poradit. Živnosť mam ale potrebovala by som si ju rozšíriť, ale niesom si ista ci nepotrebujem mat aj nejake skusenosti v polnohospodarstve alebo v niecom podobnom. A taktiež co potrebujem vsetko vybavit aby som mohla mat restauraciu. A samozrejme neviete ci su nejake fondy na rozvoj agroturistiky?
Velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali vase nazory a skusenosti.
Dakujem.
GAP
04.09.10,18:27
Pekny deň prajem. Mám pozemok mimo obce, v krasnom prostredi v lese. Na pozemku je dosť velka budova ktoru sice treba opravit, pri nom potočik a tak ma napadlo zeby som mohla zriadiť nejaky chov ryb, a pri tom mat aj malu restauraciu, kde by som ponukala aj nejaky jedalnicek z ryb. Ale neviem ako na to. Potrebovala by som poradit. Živnosť mam ale potrebovala by som si ju rozšíriť, ale niesom si ista ci nepotrebujem mat aj nejake skusenosti v polnohospodarstve alebo v niecom podobnom. A taktiež co potrebujem vsetko vybavit aby som mohla mat restauraciu. A samozrejme neviete ci su nejake fondy na rozvoj agroturistiky?
Velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali vase nazory a skusenosti.
Dakujem.


Nikto nevie poradiť? Pomohlo by mi to.
hubatá
05.09.10,05:34
Hihihi, boja sa prezradiť know-how. Ja ti poradím, len ma musíš prijať za spoločníčku....
Danielle369
05.09.10,06:06
GAP...ako otvoriť reštauráciu je tu množstvo príspevkov, len treba hladať. Daj do vyhladávača otvorenie prevádzky a ti vypluje fakt množstvo užitočných príspevkov. Takisto tam máš aj príspevky ohladom agroturistiky, aj dotácie z fondov.

niečo tu máš aj o rybách
http://www.agroforum.sk/showthread.php?start&t=1796
http://www.ryby.sk/index.php?go=book&id=1018600203
GAP
06.09.10,11:36
Hihihi, boja sa prezradiť know-how. Ja ti poradím, len ma musíš prijať za spoločníčku....

Bude s teba dobra podnikateľka. Takúto humorne naladenú spoločníčku by som aj prijala. Ak mám dosť veľký finančný kapitál, tak....
hubatá
07.09.10,14:02
Aj veľký kapitál sa dá press .... erkať ak sa múdro neinvestuje. Niekedy stačia aj dobré informácie a nemusíš mať ani veľký kapitál (viď našich politikov).
Ale agroturistika je zaujímavá oblasť držím ti palce. Chvíľočku som to robila s kamarátom (kozy, syry) ale mi zomrel. A je mi ľúto nielen za ním ale aj za peknými zážitkami keď sme sa tomu venovali.
Tak veľa šťastia !!!;););)