val007
28.08.10,20:54
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či ste si niekto nedával čistiť - tepovať sedačku firme, ktorá to robila "extrakčnou hĺbkou metódou"? Máme takú bledšiu sedačku, látka je hladká, časom sa celá akoby rovnomerne "zaprášila". To by ešte bolo fajn, ale máme menšie dieťa a to keď mi napríklad kvapne slinka urobí to na sedačke mapu. Tak máme celú sedačku fľakatú. Keď to vytepujem ja, kým to vyschne, ostanú mi ďalšie mapy. Aj by som zavolala do tej čistiacej firmy, no neviem, či to nie je len super názov pre to isté, čo robím aj ja ručne. Neskúšali ste?
arizona
28.08.10,19:02
Ja som si to dávala robiť viackrát, mala som mohutnú sedačku plnú záhybov. Bola som vždy veľmi spokojná, výrazne ožila farba,v izbe bol dlho svieži ,čistý vzduch ...Dávala som si to robievať spolu s kobercom. Niekoľko týždňov som mala pokoj od utierania prachu v izbe.

Ak máš fľaky na sedačke, môže to byť chyba poťahovej látky
daria29
28.08.10,20:37
mne tepovala sedačku jedna pani,priviezol ju manžel s vysavačom, bola som spokojna tiež, mala tam rôzne kefy,na to šampon. ja som v Blave, oni z Levar.
durisovad
29.08.10,04:47
Aj my mame bledu sedacku, ktoru sice deti uz neuspinia, ale raz za cas ju treba vycistit. Robim to tak, ze kefkou na nu nanesiem cistiacu penu, trochu pritlacim, potom vysajem vodnym vysavacom, este raz prejdem kefkou a cistou vodou, znovu povysavam vodu a necham vysusit. Robim to v lete ked je teplo alebo v zime, ked sa kuri. Raz som zavola sluzbu, ktora ponukala cistenie nejakym pristrojom, ale nebola som spokojna, sedacka bola dlho mokra a ani nebola vycistena az tak dobre, ako slubovali.
pepsikova
29.08.10,12:25
..kedysi sme mali v aute také poťahy, na ktorých bol vidieť každý fľak, aj od vody..a raz som kúpila na benzínke taký sprey na poťahy, neviem už, ako sa to volá, ale vraj to dostať aj dnes..to sa špriclo na plochu a suchou handričkou prešlo 2-3x..a bolo očistené..popýtaj sa, iste to majú...(stálo to okolo 100SK)