andrea4211
29.08.10,09:35
Ahojte, prosim poradte mi. Zamestnankyna - starobny dochodca pracuje na kratsi pracovny uväzok - po 4 hodiny PO - PIA a v sobotu 3 hod. Chceme s nou ukoncit pracovny pomer, vycerpat dovolenku, ktoru este necerpala. Ako to je s cerpanim dovolenky?
1. Ma narok na 5 tyzdnov dovolenky - rozumie sa tomu PO - PIA 4 hod. a SOBOTA 3 hodiny?
2. Dam jej vycerpat dovolenku v rozsahu 5 tyzdnov a potom ukoncime pracovny pomer?

Prosim poradte mi, rozumiem tomu spravne?
Tweety
29.08.10,07:44
Ahojte, prosim poradte mi. Zamestnankyna - starobny dochodca pracuje na kratsi pracovny uväzok - po 4 hodiny PO - PIA a v sobotu 3 hod. Chceme s nou ukoncit pracovny pomer, vycerpat dovolenku, ktoru este necerpala. Ako to je s cerpanim dovolenky?
1. Ma narok na 5 tyzdnov dovolenky - rozumie sa tomu PO - PIA 4 hod. a SOBOTA 3 hodiny?
2. Dam jej vycerpat dovolenku v rozsahu 5 tyzdnov a potom ukoncime pracovny pomer?

Prosim poradte mi, rozumiem tomu spravne?
1. ÁNo, má nárok na 5 týždňov.
2. Druhá odpoveď je závislá od spôsobu ukončenia PP a ten si nenapísala.
andrea4211
29.08.10,07:53
V podstate si mozeme vybrat pre zamestnavatela vyhodnejsi sposob, kedze ide o manzelov. Ja by som navrhla bud vypoved dohodou ku dnu, kedy vycerpa dovolenku aj z predchadzajuceho roka - to znamena tych 5 + 5 tyzdnov alebo dvojmesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej bude cerpat dovolenku a zvysna sa jej preplati. Uvazujem spravne? Dakujem.
Tweety
29.08.10,07:59
V podstate si mozeme vybrat pre zamestnavatela vyhodnejsi sposob, kedze ide o manzelov. Ja by som navrhla bud vypoved dohodou ku dnu, kedy vycerpa dovolenku aj z predchadzajuceho roka - to znamena tych 5 + 5 tyzdnov alebo dvojmesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej bude cerpat dovolenku a zvysna sa jej preplati. Uvazujem spravne? Dakujem.
Poprvé: Výpoveď dohodou nikde v ZP nenájdeš. Podruhé: je na skončenie PP relevantný dôvod?
andrea4211
29.08.10,08:04
Zle som to naformulovala, tak skoncenie pracovneho pomeru dohodou. Dovodom moze byt napr., ze sa jedna o starobneho dochodcu, ktory uz nevladze pracovat. Dakujem za odpovede Tweety!
Tweety
29.08.10,08:06
Zle som to naformulovala, tak skoncenie pracovneho pomeru dohodou. Dovodom moze byt napr., ze sa jedna o starobneho dochodcu, ktory uz nevladze pracovat. Dakujem za odpovede Tweety!
Na skončenie PP dohodou podľa §60ZP je potrebný súhlas zamestnanca, ak on nesúhlasí, nie je možné takto PP skončiť.
andrea4211
29.08.10,08:11
Samozrejme, zamestnanec súhlasí. Takze postup:
1. Vycerpa si dovolenku 5 tyzdnov (minuly rok) + 5 tyzdnov tento.
2. A po vycerpani sa skonci PP dohodou.
Je to tak spravne?
Tweety
29.08.10,08:17
Samozrejme, zamestnanec súhlasí. Takze postup:
1. Vycerpa si dovolenku 5 tyzdnov (minuly rok) + 5 tyzdnov tento.
2. A po vycerpani sa skonci PP dohodou.
Je to tak spravne?
Dá sa aj takto, alebo aj tak, že odíde k určitému dátumu napr. k 1.9. a nevyčerpaná dovolenka jej bude preplatená.
silmol
08.09.10,07:48
Ahojte všetci,chcela by som sa opýtať či mi vie niekto poradiť. Máme taký špecifický prípad.Zamestnanec ma pracovnú zmluvu na 42 hodín mesačne pri mzde 307,7 eur.Tým pádom mu vychádza veľmi vysoká priemerka na dovolenku.Chcem sa opýtať či takýto zamestnanec musí mať minimálnu mzdu alebo či sa to dá prepočítať počtom hodín. Takže hrubá mzda by mu vychádzala nižšia. Normále sa odracuje okolo 160 hodín mesačne pri takejto mzde.Takže ak to dobre počítam tak 307,7:160=1,9231 a túto sumu vynásobiť 42,takže cca. 80,77 eur.HM. Tým pádom by mal porovnateľnú priemerku ako ostatní zamestnanci.
Môže to tak byť alebo musí mať minimálnu mzdu ak pri takomto počte hodín?
Dík, veľmi mi pomôžete.
veronikasad
08.09.10,08:58
Ahojte všetci,chcela by som sa opýtať či mi vie niekto poradiť. Máme taký špecifický prípad.Zamestnanec ma pracovnú zmluvu na 42 hodín mesačne pri mzde 307,7 eur.Tým pádom mu vychádza veľmi vysoká priemerka na dovolenku.Chcem sa opýtať či takýto zamestnanec musí mať minimálnu mzdu alebo či sa to dá prepočítať počtom hodín. Takže hrubá mzda by mu vychádzala nižšia. Normále sa odracuje okolo 160 hodín mesačne pri takejto mzde.Takže ak to dobre počítam tak 307,7:160=1,9231 a túto sumu vynásobiť 42,takže cca. 80,77 eur.HM. Tým pádom by mal porovnateľnú priemerku ako ostatní zamestnanci.
Môže to tak byť alebo musí mať minimálnu mzdu ak pri takomto počte hodín?
Dík, veľmi mi pomôžete.
hodinový priemer mu síce vychádza vysoký, ale pri takomto úväzku jeho pracovný deň netrvá 8 hod 5 dní v týždni. Ide o nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - nárok na dovolenku treba prepočítať.

V sumáre nedostane za dovolenku viac ako ostatní zamestnanci.