Jakub02
29.08.10,20:55
Zdravím,

požiadal som o odpustenie pokuty, DÚ ma požiadal o doplnenie žiadosti a okrem iného priložil aj tlačivo "Prehľad o poskytnutí minimálnej pomoci a malej pomoci podľa schémy pre dočasné poskytovanie malej pomoci v SR počas trvania finančnej a hosp. krízy v období od 1.1. 2008 do 31.12. 2010."

Rozumiem, že vlastne odpustenie pokuty je tá pomoc, ale mám problém s vyplnením tlačiva. Konkrétne by ma zaujímalo aký dátum mám uviesť do kolonky Dátum poskytnutia pomoci, koho konkrétne mám uviesť ako poskytovateľa a čo do kolonky opatrenie, na základe ktorého bola pomoc poskytnutá (nariadenie 1998/2006 ?)?

Vďaka za odpovede.
Dana1
29.08.10,19:18
dátum poskytnutia pomoci:bude dátum z rozhodnutia o odpustení penálov
poskytovateľ: daňový úrad ...(mesto)
ešte sa tam uvádza číslo schémy podľa ktorej bola poskytnutá pomoc DE MINIMIS.

to všetko vyčítate z toho rozhodnutia, ktoré Vám príde z DU
Maxinka
07.04.11,06:25
Zdravím,

požiadal som o odpustenie pokuty, DÚ ma požiadal o doplnenie žiadosti a okrem iného priložil aj tlačivo "Prehľad o poskytnutí minimálnej pomoci a malej pomoci podľa schémy pre dočasné poskytovanie malej pomoci v SR počas trvania finančnej a hosp. krízy v období od 1.1. 2008 do 31.12. 2010."
Nám dali " Prehľad o poskytnutí min. pomoci a malej pomoci podľa schémy pre dočasné poskytovanie malej pomoci v SR počas trvania finančnej a hosp. krízy N 222/2009" a ešte žiadne rozhodnutie sme nedostali, iba to že máme zaplatiť kolok 16,50 EUR správny poplatok. Takže vôbec neviem čo tam vypísať?Pomôžete?
Maxinka
07.04.11,10:59
nikto neporadí:-(