gypsynka
30.08.10,11:48
Čo sa to, preboha, stalo dnes v Bratislave? Som z toho úplne šokovaná. Úprimne súcitím s postihnutými rodinami a prajem im veľa síl na prekonanie tohto strašného zážitku. Kto vie nejaké nové informácie, napíšte. Nevedela som narýchlo, do ktorej rubriky to zaradiť. Ak som to zaradila zle, prosím o prepáčenie.
Tweety
30.08.10,09:54
Čo sa to, preboha, stalo dnes v Bratislave? Som z toho úplne šokovaná. Úprimne súcitím s postihnutými rodinami a prajem im veľa síl na prekonanie tohto strašného zážitku. Kto vie nejaké nové informácie, napíšte. Nevedela som narýchlo, do ktorej rubriky to zaradiť. Ak som to zaradila zle, prosím o prepáčenie.
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi/v-devinskej-novej-vsi-striela.html
Hrôza a des, je mi z toho zle.:mad: Čo sme to za ľudia....
erzet
30.08.10,09:55
JankaII
30.08.10,09:55
Vraj 6 ľudí mrtvých a 19 zranených
gypsynka
30.08.10,09:56
Ďakujem za link, ale v práci mám len intranet, takže sa nemôžem dostať k informáciám na internete.
Zvalik
30.08.10,09:59
Vraj 6 ľudí mrtvých a 19 zranených

ja som čítala na čas.sk už o 9 mŕtvych...:mee:strašné
JankaII
30.08.10,10:04
Markíza má toto:
Váš prehliadač nemá povolený JavaScript. Pre využitie všetkýchch vlastností stránky je potreba ho povoliť.



Odoslať (http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/prave-teraz-v-devinskej-novej-vsi-sa-striela.html#send)
Tlač (http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/prave-teraz-v-devinskej-novej-vsi-sa-striela.html#)
Komentár (http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/prave-teraz-v-devinskej-novej-vsi-sa-striela.html#comment)


Krvavý masaker v Bratislave: Po streľbe sedem mŕtvych a 13 zranených
BRATISLAVA, 30.08.2010., 12:52 | TVNOVINY.sk, aktual. / TASR

Medzi obeťami je aj strelec, ktorý po incidente údajne spáchal samovraždu. Devínska Nová Ves je hermeticky uzatvorená.
makiki
30.08.10,10:04
co sme to za ludia ???
pustame si sem albancov romov a co ja viem koho tak sa necudujme
inac ma zaujima vyhlasenie policie ktora totalne zlyhala
hlavne ze na futbalove zapasy ich chodi 500 hore dole a dnes sa skryvali za policajne auta .....
vcera kaserom v Senici na futbale posprejovali cca 30 aut a potom asi po 10 km co takmer vsetky museli zastavit slzenie stipanie oci a ruk dakujem pan Spisiak a skorumpovanci

UPRIMNU SUSTRAS :(((
ak sa potvrdi ze to bol Albánec tak si mozme uz len suchat nohami a cakat co bude dalsie
JankaII
30.08.10,10:13
14.20hod. sú na stv1 mimoriadne správy
JankaII
30.08.10,10:18
O 14,30 hod. naživo tlačová konferencia ministra vnútra D. Lipšica - Streľba v D.N.V. na TA3
lujza.j
30.08.10,10:19
14.30h TB ministra MV SR a P PZ SR
Lilka 1
30.08.10,10:21
Hrôza!!! V Devínskej a zrovna na ulici Pavla Horova mám vzdialenú rodinu.
220870
30.08.10,10:50
Podľa všetkého si feťáci vybavovali účty s neprispôsobovými spoluobčanmi.
buchač
30.08.10,11:04
co sme to za ludia ???
pustame si sem albancov romov a co ja viem koho tak sa necudujme
inac ma zaujima vyhlasenie policie ktora totalne zlyhala
Podľa čoho súdiš to zlyhanie polície ....?????
hlavne ze na futbalove zapasy ich chodi 500 hore dole a dnes sa skryvali za policajne auta .....
Kriste , ďalší geroj ...Rambo na scéne ...
Teba , priateľu by som chcel vidieť , Teba ...
Chcš povedať , že by si sa len tak postavil nejakej tej guľke ....
vcera kaserom v Senici na futbale posprejovali cca 30 aut a potom asi po 10 km co takmer vsetky museli zastavit slzenie stipanie oci a ruk dakujem pan Spisiak a skorumpovanci

UPRIMNU SUSTRAS :(((
ak sa potvrdi ze to bol Albánec tak si mozme uz len suchat nohami a cakat co bude dalsie

...ááále neriešim radšej ...

P.S.:
Ozaj , makiki , daj si z očí tú ofinu...budeš lepšie vidieť reálny život a nie na pokeci sa vyondievať ...

To čo urobíš je viac , ako to , čo len povieš.......či ..???? ;)
makiki
30.08.10,11:11
nie raz som pocitil ich brutalitu a tvrdost zakroku preco nezakrocili voci utocnikovi tvrdo a brutalne aj teraz ???
ved sa o nich hovori ze riskuju vlastny zivot ......
a ofinu nemam
a tato tragedia sa ma dotkla urcite viac ako teba tak sa zdrzuj komentarov ty internetovy rambo
danushka
30.08.10,11:18
Je jedno, či za masakrom stál albánec, róm, alebo ktokoľvek.
UROBIL TO človek.

Je mi zle z toľkého negativizmu v posledných dňoch. Už tie tri manželské páry a pochované, zavraždené KE 16. ročné dievča minulého týždňa ma doviedli do stavu, že som sa začala pýtať kam spejeme na Slovensku.
Chýba nám asi živočíšne teplo, ľudskosť, otvorené oči. Niekedy mám sto chutí odísť niekde preč, mimo civilizácie.

Mám strach, z nás ľudí, ak sa ešte ľuďmi môžme vôbec nazývať.
lujza.j
30.08.10,11:39
nie raz som pocitil ich brutalitu a tvrdost zakroku preco nezakrocili voci utocnikovi tvrdo a brutalne aj teraz ???
ved sa o nich hovori ze riskuju vlastny zivot ......
a ofinu nemam
a tato tragedia sa ma dotkla urcite viac ako teba tak sa zdrzuj komentarov ty internetovy rambo
nerieš to prečo nezakročili, nebol si tam nevieš súvislosti
Ice dive
30.08.10,11:55
nie raz som pocitil ich brutalitu a tvrdost zakroku preco nezakrocili voci utocnikovi tvrdo a brutalne aj teraz ???
ved sa o nich hovori ze riskuju vlastny zivot ......
a ofinu nemam
a tato tragedia sa ma dotkla urcite viac ako teba tak sa zdrzuj komentarov ty internetovy rambo
treba rozmýšľať zdravým rozumom... je iné keď policajt vyplieska bandu podnapitých fanúšikov obuškom ako keď by sa mal postaviť psychopatovi so samopaľom, ktorý páli xy nábojov v sekunde, keď sám má obyčajnú pištoľ s pár nábojmi...

uprimnú sústrasť rodinám...
lujza.j
30.08.10,11:56
úúúplná pravda!!!!!!
buchač
30.08.10,11:59
nie raz som pocitil ich brutalitu a tvrdost zakroku
Nemáš provokovať ...len tak z pasie si asi nefásol ...
preco nezakrocili voci utocnikovi tvrdo a brutalne aj teraz ???
Nerozumieš , nevieš , nerieš ...
ved sa o nich hovori ze riskuju vlastny zivot ......
Nielen to ...si predstav , že to aj holý fakt je ...len málo ľudí to vie a na Tv JOJ sa všetko nevysiela ...
a ofinu nemam
a tato tragedia sa ma dotkla urcite viac ako teba
Neposudzuj , do mňa málokto vidí ...a Ty môj , Ty si vzdialený od môjho myslenia na svetelné roky ...
tak sa zdrzuj komentarov ty internetovy rambo

...
lujza.j
30.08.10,12:02
makiki, keď tu tak mudruješ:(mimotemy strieľal si niekedy zo samopalu?, alebo vie si vôbec predstaviť aká je to streľba?
makiki
30.08.10,12:08
nemudrujem pisal som moj nazor a nestrielal som ale dobre si pamatam ako tu vyse polovica fora pisala po probleme pri byvalej vlade ako ste hned kazdeho odvolavali
cim nehovorim ze za toto moze spisiak alebo lipsic
a vidno degeneraciu mediami ked pre vas su futbalovy fans len bandou opilcov mozte si gratulovat
wegamizi
30.08.10,13:39
Musim reagovat na diskusiu. Prepanakrala, vy ste schopni este aj tu sa dotahovat a podpichovat? Ved sa(predpokladam) nepoznate, tak neutocte na seba. Spytujete sa na moralku dneska, ale sami ju ihned podkopete svojimi akcnymi reakciami. Prosim, nechajte kazdeho vyjadrit svoj nazor, odpovedajte len na otazky, reagujte len na podnet pisatela. O tom je sloboda, porozumenie a respekt. Dakujem vopred za trpezlivost pri citani mojho postrehu.
tom_i
30.08.10,15:45
Koľko otáznikov vyvoláva táto tragédia?
Bol to zúfalý otec, ktorého syn drogoval? Bol to samotný narkoman? Bola tá vystrielaná rodina spojená s dílovaním drog? Ak áno, dokedy bude polícia len sledovať dílerov? Muselo to zájsť tak ďaleko? Museli pri tom zomrieť nevinný? Je strašné kam sa hrnie nielen naša spoločnosť, ale celý svet. Mamon, drogy, násilie, nevraživosť, ... nie len že človek nepozná človeka, ale pomaly brat brata. Strašné.
buchač
30.08.10,16:29
tom_i
Junior Member

Členom od: 30-10-08
Príspevky: 8
Súhlasil: 2x
Získal 2 súhlasov
v 1 príspevku Re: Už je to tu !
Búchač a je pripravená? Ale môžem otázku otočiť aj opačne, dá sa na takúto situáciu pripraviť?

Veď práve ...to som chcel naznačiť ....že NEDÁ
Poniektorí z ctených prispievateľov / bez urážky - ctím si každého / si ale fakt myslia , že policajt by mal mať pomaly nejaký radar , vyhľadávač na problémy ...
Ale to už by v našej polícii stačil len jeden človek . Ten by to v pohode zmákol , ešte ani plat by nebral , robil by to pre zábavu ...

Meno ?...
Neviete ....kľudne ho dám ...aj už ho niekto nafilmoval ...

http://www.youtube.com/watch?v=Dd97RhQ3Jcs&feature=related