day
30.08.10,20:28
vcera som si pozrel chvilku z talentov, pala haberu som zastihol vo chvili ked si robili srandu z pana v rovnakom veku ako palo habera, takze palo:

nie kazdy prisiel k peniazom ako ty (slepe kura k zrnu?)
nie kazdy ma na umele zuby, ... a panulky co ta 30min pred vystupenim skrasluju

niekto musi aj makat aby si ty mohol mudrovat

p.s.: pozri si svoje fotky ked nebolo penazi nazvys
p.s.2: pardon, musel som
p.s.3: adela ty, intelekt OK, ale o krase nesranduj
Stanislav 1975
30.08.10,19:28
vcera som si pozrel chvilku z talentov, pala haberu som zastihol vo chvili ked si robili srandu z pana v rovnakom veku ako palo habera, takze palo:

nie kazdy prisiel k peniazom ako ty (slepe kura k zrnu?)
nie kazdy ma na umele zuby, ... a panulky co ta 30min pred vystupenim skrasluju

niekto musi aj makat aby si ty mohol mudrovat

p.s.: pozri si svoje fotky ked nebolo penazi nazvys
p.s.2: pardon, musel som
p.s.3: adela ty, intelekt OK, ale o krase nesranduj

Súhlasím, mne sa tiež nepáčilo ako toho pána zhodili nechutne...:mad:
Oliwa
30.08.10,20:04
Nesledovala som včerajšiu šou a ani to nemám v úmysle, ale mám v živej pamäti minuloročnú talentovú šou V. Británie, keď si porota na čele so Simonom Cowellom uťahovala zo Susan Boyle-ovej - a najväčším zadosťučinením pre každého súdneho človeka musel byť výraz ich tváre, keď táto žena otvorila ústa a zaspievala z Bedárov pieseň Dream... a "ctenej celebritnej" porote padla sánka, porotkyni dokonca i slzy.
Rovnako ako v r. 2007, keď síce s nedokonalým chrupom, ale s dokonalým spevom spustil predavač mobilných telefónov Paul Potts Pavarottim preslávenú áriu Nessun Dorma... www.youtube.com
Tak by mala vyzerať spravodlivosť - keby existovala...
PS: Nový chrup sa kúpiť dá, ale talent nie...
cloe
30.08.10,20:18
vcera som si pozrel chvilku z talentov, pala haberu som zastihol vo chvili ked si robili srandu z pana v rovnakom veku ako palo habera, takze palo:

nie kazdy prisiel k peniazom ako ty (slepe kura k zrnu?)
nie kazdy ma na umele zuby, ... a panulky co ta 30min pred vystupenim skrasluju

niekto musi aj makat aby si ty mohol mudrovat

p.s.: pozri si svoje fotky ked nebolo penazi nazvys
p.s.2: pardon, musel som
p.s.3: adela ty, intelekt OK, ale o krase nesranduj

Tiež si dobre pamätám časy, keď muselo dať maskérke dosť práce aby vyzeral k svetu.;)
No náš Paľko by mohol sebavedomie rozdávať...
janka51
30.08.10,21:44
Je to jeden bezcharakterný človek, ktorý vie len urážať, ale sám sa do zrkadla nepozrie.
Lilka 1
31.08.10,04:07
Ja keď som to videla, tak som si myslela, že to je len nejaká nafingovaná scénka a že ide o žart, stále som čakala, čo sa z toho vykľuje. Bohužial to bola skutočnosť, porotca nám ukázal svoj charakter. Takže som si Markízu prepla a odvtedy som program už nesledovala.
arizona
31.08.10,05:24
Pri tejto,ale aj pri podobných "šóóu" musí byť vždy niekto zlý. Myslím, že je to v scenári.
Keby boli všetci milí a slušní o čom by písal bulvár? Čo by ľudí pritiahlo k televízoru,o čom by sa hovorilo?

Aj zlá reklama je reklama ;)
Nedávno sme sa napr. čudovali skadiaľ a prečo zas vytiahli novinári "zabudnutého" Mojseja. No a o pár dní na to ohlásila TV novú "šóóu", kde účinkuje Nora a ostatné "celebrity"...nemyslím, že ten akože škandál bola náhoda...:cool:
bodliak
31.08.10,05:32
Poradu citam, hovadiny nepozeram.
Cele(b)rite ma nezaujimaju.
buchač
31.08.10,06:21
Poradu citam, hovadiny nepozeram.
Cele(b)rite ma nezaujimaju.

Máš ich asi ako aj ja ...;)

Cele/v/briti :D
Slayer666
31.08.10,08:03
Pri tejto,ale aj pri podobných "šóóu" musí byť vždy niekto zlý. Myslím, že je to v scenári.
Keby boli všetci milí a slušní o čom by písal bulvár? Čo by ľudí pritiahlo k televízoru,o čom by sa hovorilo?

Ale vies, ze prave toto je na tom to najsmutnejsie? Jedna vec je, ze porota alebo niektory jej clen sa zachova ako uplny primitiv (tuto scenu som konkretne nevidel, ale Habera to robi pomerne casto) a urazi to niekoho a zosmiesnia ho tym. To je hodne odsudenia, ale este horsie je, ak je to ''v scenari''. Ludia to vazne radi sleduju, a citaju? To v tejto krajine ma polovica obyvatelstva problem najst si zabavu hodnu cloveka?

Nechapte ma zle, ja nemam nic proti talentovym show typu Superstar alebo toto, akurat mozno s vynimkou prvych dvoch rocnikov Superstar, ktore sa este celkom dali, vsetko, co prislo potom, boli len nechutne reality show, nech uz sa tvarili akokolvek. A poroty, aspon v tych spevackych sutaziach, nikdy nemali nic spolocne s odbornostou. Tak take uz fakt nemusim.
day
31.08.10,08:12
ja sa rad zasmejem,
ale zabavac ktory si robi srandu z ludi ktori nepekne vyzeraju, maju kratsiu nohu, jednoducho z telesnych nedostatkov, to nie je zabavac

(inak na STV1 bol dobry film, len som zaspal :D)
erzet
31.08.10,08:19
Myslím že na JOJ-ke to bolo lepšie. Moderovanie, porota, talenty
Dana7
31.08.10,08:40
Pri tejto,ale aj pri podobných "šóóu" musí byť vždy niekto zlý. Myslím, že je to v scenári.
Keby boli všetci milí a slušní o čom by písal bulvár? Čo by ľudí pritiahlo k televízoru,o čom by sa hovorilo?

Aj zlá reklama je reklama ;)
Nedávno sme sa napr. čudovali skadiaľ a prečo zas vytiahli novinári "zabudnutého" Mojseja. No a o pár dní na to ohlásila TV novú "šóóu", kde účinkuje Nora a ostatné "celebrity"...nemyslím, že ten akože škandál bola náhoda...:cool:

Ja som to síce tiež nesledovala, súhlasím zároveň s tým, že niekto v tej porote musí byť zlý, ale byť zlý neznamená nutne byť neslušný a urážať iných. Ide predsa o formu akou sa vyjadrujem. A keď sme už pri tom, kto je ak kto nie celebrita, tak v živote by mi ani len nenapadlo spájať slovo celebrita s Paľom Haberom. Čo také svetoborné v živote dokázal, ak prekročí hranice SR, tak o ňom nikto nevie. Ak si dobre pamätám, tak žiadne svetoborné úspechy na nejakých medzinárodných fórach sa nekonali. Tak neviem, čím sa tak chce vyvyšovať nad ostatných. Ak už celebrita, tak niekto, čo niečo urobil aj pre iných, princezná Diana, Matka Tereza, Flemming, a mnohí ďalší čo niečo prospešné vynašli, vyrobili, zrealizovali aj na úkor seba samých. Týchto ja osobne považujem ze celebrity.
comodo
31.08.10,09:01
IQ moderátorov a porotcov určuje uroveň celej šhow , či akcii.
Ja sa čudujem , že pred takú porotu niekto vôbec má záujem predstúpiť. Tiež sa čudujem , že ich tam vôbec niekto dosadí.
Ak si človek uvedomí , že "celebrity" sú mimo normálneho života - pochopí .
Nika
31.08.10,09:43
bohužiaľ bulvárne plátky sú najviac predávané a podobné relácie majú najväčšiu sledovanosť. Pokiaľ bude dopyt, bude aj ponuka... tu vôbec nejde o talenty,ale o peniaze....:rolleyes:
Slayer666
31.08.10,12:09
ja sa rad zasmejem,
ale zabavac ktory si robi srandu z ludi ktori nepekne vyzeraju, maju kratsiu nohu, jednoducho z telesnych nedostatkov, to nie je zabavac

To je dalsia zaujimava pripomienka...zabavac. Nema to byt nahodou porota, ktora ma byt schopna posudit vykon v nejakej umeleckej oblasti? Teda takto by to malo byt, ak by ten program bol naozaj o hladani ''talentov''. Ale Kraus to vystihol velmi dobre: ''Tady nejde o estetiku, ale o zabavu.''
Zita5
07.09.10,09:17
Netvrdím že sa to patrilo tomu pánovi to tak natrieť štýlom Habera .

Čo sa mňa najviac dotklo , tak to bol proslov k zdravotne postihnutému dieťaťu .

Citujem z plátku :

Na rováši má toho viac
(http://intext.billboard.sk/core/ad_transaction?bdid=60098acc52d3766e5cca4a796e37cb a314ba3d91&att=4&atd=63;5371978160156347608;519741378;109;145162;15 035;149;7960557848439125536;40;2;6;3806714326&curl=http%3A%2F%2Fsk.search.etargetnet.com%2Fgener ic%2Fbublina.go.php%3Fkwl%3DVIAC%26bdid%3D60098acc 52d3766e5cca4a796e37cba314ba3d91%26ref%3D15606) ako dosť. Súťažiacim adresoval už niekoľko vulgarizmov či urážok. Tak tomu bolo aj v prípade malého Davidka Dostála (7), ktorý predviedol na vozíku Michaela Jacksona. Habera začal
(javascript:void(0)) v jeho prítomnosti skloňovať mužský pohlavný orgán. Televízia sa rozhodla jeho reakcie vystrihnúť!
Nový Čas má
(javascript:void(0)) k dispozícii video
(javascript:void(0)) z kastingu, na ktorom si Habera doberal malého Davidka. „Poviem ti, keď si už niekto vie desaťkrát chytiť takto ,pišoláka‘, o dva mesiace bude chodiť normálne,“ povedal Habera po skončení vystúpenia na kastingu malému Davidkovi Dostálovi. Narážal tak na gesto s rozkrokom, typické pre kráľa popu.

Haberovho výroku sa ihneď chytil Zdeněk Troška. „Vieš, čo je to ,pišolák‘?“ spýtal sa 7-ročného chlapca, ktorý sa len nechápavo na nich pozeral. A tak sa obávaný kat opäť ujal slova: „To je ten môj najobľúbenejší prvok v rámci Michaela Jacksona,“ vyhlásil.


V nedeľnom prenose však všetky tieto slová neodzneli a televízia
(javascript:void(0)) porotcovo šantenie zostrihala. Diváci tak mohli počuť iba prvú
(javascript:void(0)) vetu. Haberu teda opäť cenzurovali pre jeho nevhodné poznámky.
Už v minulosti mala televízia problém s pokutami, ktoré neboli malé. Kat si totiž púšťa ústa na špacírku, kedykoľvek mu to napadne a nezastaví ho ani snaha malého dieťaťa, ktoré sa snaží zaujať aj napriek svojmu hendikepu. „Každý materiál
(javascript:void(0)) z kastingov sa postprodukčne upravuje a do vysielania sa nedostanú všetky výroky, ktoré odznejú pri nahrávaní ,“ povedala hovorkyňa televízie Markíza Oľga Dúbravská a dodala, ze Dostálovci s Haberovými výrokmi nemali žiadny problém. "Tie výroky pôsobili na malého Davidka motivujúco, čoho dôkazom je aj to, že sa v živom prenose postavil na nohy," dodala.
„David tomu nerozumel, keďže v slovenčine sa to povie inak. My sme zvyknutí na názvy ako pinďa, šulda a podobne. Navyše David volá toho svojho onda,“ povedal Davidov otec
(javascript:void(0)), ktorého reakcia Haberu nepohoršila. „Od pána Haberu sme to brali ako srandu, v tej chvíli nám to pripadalo prirodzené, keďže Davidko napodobňoval typické gesto Jacksona a on to komentoval,“ dodal. Spevák sa odmietol k tejto téme vyjadriť. „S bulvárom sa nebavím,“ povedal Novému Času.


http://www.cas.sk/clanok/179209/netaktny-habera-dostal-trest-za-pisulaka-vystrihli-ho.html

Paľo Habera by sa skutočne mohol kontrolovať komu a akým štýlom sa prihovára.Myslím, že aj on je rodičom a mal by mať nejakú súdnosť .Mňa osobne vystúpenie a snaha chorého chlapca dohnala až k slzám.
Lubo44
07.09.10,09:38
Ja som sa rozhodol, že budem ignoravať tieto "show", pretože dookola ide stále to isté. Suprestar - Let's dance - Talent a zase dookola. Včera večer som si ale pri robení poriadku v papieroch nechal pustený televízor a akurát na JOJ-ke dávali reprízu ich vydania. Zopakovala sa presne situácia z anglickej verzie. Porotca (Jan Kraus) si začal uťahovať z nesmelého pána, ktorý prišiel zaspievať. A on následne odpálil takú ariu z opery Turandot, že všetkým v divadle padla sánka a standing ovation bol na svete. Úžasný spev. Ten pán bol taký dojatý, že sa neubránil slzám. Aj keď sa nechystám sledovať ďalšie časti, dúfam že to tento chlapík dotiahne veľmi ďaleko. Držím mu place.
Oliwa
07.09.10,09:50
K príspevku Zita5:

Nevidela som chlapcovo vystúpenie, ale zato som videla na dovolenke Laca Lučeniča so svojou rodinkou.:) Netušila som, že má nejako handicapovaného syna... dcéra si všimla, ja som po nich "nezízala" /dovtedy som si myslela, že má len jednu dcéru, a ako bolo vidieť, má detí viac/. Takže aj keď ho osobne "nemusím", neviem si ani teoreticky predstaviť z jeho úst výroky podobné tým, aké si dovoľuje Paľo Habera... a ani som nezaregistrovala, keď bol Lučenič porotcom Superstar /je síce pravda, že som to nejako zvlášť nesledovala/ - posmešky, ponižovanie, či útoky z jeho strany na adresu súťažiacich...

Paľa Haberu si naživo pamätám ešte z muzikálu Evanjelium o Márii na Novej scéne. K hlavnej úlohe sa mu síce jeho dlhé vlasy hodili, a aj spev bol O.K. /odvtedy som už aj väčší hlasový rozsah a lepšiu techniku spevu zažila/, ale keby sa bol vtedy postavil pred takú porotu a s porotcom, ako je dnes on sám, veru neviem, neviem, čo by si vypočul... resp. viem si predstaviť... :rolleyes:
Zita5
07.09.10,09:56
K príspevku Zita5:

Nevidela som chlapcovo vystúpenie, ale zato som videla na dovolenke Laca Lučeniča so svojou rodinkou.:) Netušila som, že má nejako handicapovaného syna... dcéra si všimla, ja som po nich "nezízala" /dovtedy som si myslela, že má len jednu dcéru, a ako bolo vidieť, má detí viac/. Takže aj keď ho osobne "nemusím", neviem si ani teoreticky predstaviť z jeho úst výroky podobné tým, aké si dovoľuje Paľo Habera... a ani som nezaregistrovala, keď bol Lučenič porotcom Superstar /je síce pravda, že som to nejako zvlášť nesledovala/ - posmešky, ponižovanie, či útoky z jeho strany na adresu súťažiacich...

Paľa Haberu si naživo pamätám ešte z muzikálu Evanjelium o Márii na Novej scéne. K hlavnej úlohe sa mu síce jeho dlhé vlasy hodili, a aj spev bol O.K., ale keby sa bol vtedy postavil pred takú porotu a s porotcom, ako je dnes on sám, veru neviem, neviem, čo by si vypočul... resp. viem si predstaviť... :rolleyes:


V prílohe je aj video z vystúpenia chlapca , nájdi si čas a pozri .
Oliwa
07.09.10,09:58
Ja som sa rozhodol, že budem ignoravať tieto "show", pretože dookola ide stále to isté. Suprestar - Let's dance - Talent a zase dookola. Včera večer som si ale pri robení poriadku v papieroch nechal pustený televízor a akurát na JOJ-ke dávali reprízu ich vydania. Zopakovala sa presne situácia z anglickej verzie. Porotca (Jan Kraus) si začal uťahovať z nesmelého pána, ktorý prišiel zaspievať. A on následne odpálil takú ariu z opery Turandot, že všetkým v divadle padla sánka a standing ovation bol na svete. Úžasný spev. Ten pán bol taký dojatý, že sa neubránil slzám. Aj keď sa nechystám sledovať ďalšie časti, dúfam že to tento chlapík dotiahne veľmi ďaleko. Držím mu place.
Ja som si dnes dovolila "na počesť" jeho talentu a neslýchanej skromnosti otvoriť tému: "Žiarivý talent Marián Zázrivý"
buchač
07.09.10,12:22
Paľo HABERA ?????...na neho sa hodí jedno krásne príslovie ...

Zabudol vôl , že teľaťom bol ....

alebo aj

Keď sa hovno na skriňu dostane , myslí si o sebe , že je torta...

Jan KRAUS ?????

K nemu si dovolím len tak pripomenúť , že svojich mladých čias / v totalite /bol už vtedy často obsadzovaný to rôznych filmov ...
Teraz , zvykne občas , si hubu otvorí na tie časy , že ako bol obmedzovaný ...normál do plaču mi je ...;)
Nikdy som ho nemusel , ani teraz nejak nemusím ...