ts.jethro
30.08.10,23:35
ahoj..ked si chcem nahrat nieco z internetoveho radia,Nero SoundTrax mi po kliku zvuk/nahravanie vyhodi toto:pri pokusu o otevreni vstupniho zvukoveho zarizeni doslo k chybe..a v nahravacom pulte sa v kolonke vstup zvuku nenachadza nic..takze nemozem ani nic nahrat..neporadi niekto jak to nakonfigurujem?dakujem
MichalGa
31.08.10,10:24
Dobry den,

asi Vam neporadim priamo ale ja by som to riešil asi takto:

- nepoznam program ktorý použivate, ale skuste si narychlo stiahnut iný program a nahrat to cez ten, ak to nepôjde ani cez jeden, dva iné programy tak chyba je asi niekde inde

- možno je niekde nejaka chyba v zvukovej karte ale nejakych inych veciach /zariadeniach/ ktore s tym suvisia, najjednoduchsie zistit čo kde ako je ist do
tento počitač - prave - vlasnoti - hardware - spravca zariadeni - ak tam nemate žiadne otazniky a žiadne "minuska" čiže ako povedať po slovensky ani neviem : ) treba tam mat same "pluská" čiže neotvorene priečinky alebo čo to je . . potom je všetko ok

- myslim že keby napisete čo všetko ste skusili, pripadne nejaky scrrenshot alebo video presne kedy a čo vam vyskakuje by som vam vedel pomôct lepšie alebo aj niekto iny

obrazky môžete uploadovat na hociaky free server ....