mazo
31.08.10,12:29
Ahojte,

mam prac. zmluvu na dobu urcitu (31.8.2010) a zatial so mnou zamestnavatel nic neriesil o predlzeni. Neviem ci si mam pytat novu zmluvu (alebo ma vyhodia), alebo mi zmluva ktoru mam pokracuje automaticky dalej...

Potrebujem teda novu zmluvu ak chcem nadalej pracovat alebo mi plati zmluva ktoru mam?

Dakujem
VERONIKA6
31.08.10,10:32
Ahojte,

mam prac. zmluvu na dobu urcitu (31.8.2010) a zatial so mnou zamestnavatel nic neriesil o predlzeni. Neviem ci si mam pytat novu zmluvu (alebo ma vyhodia), alebo mi zmluva ktoru mam pokracuje automaticky dalej...

Potrebujem teda novu zmluvu ak chcem nadalej pracovat alebo mi plati zmluva ktoru mam?

Dakujem
Ak uplynie doba určitá a pracovník pracuje ďalej s vedomím svojho nadriadeného, pracovný pomer sa mení na dobu neurčitú.
katka50
31.08.10,10:43
Ahojte,

mam prac. zmluvu na dobu urcitu (31.8.2010) a zatial so mnou zamestnavatel nic neriesil o predlzeni. Neviem ci si mam pytat novu zmluvu (alebo ma vyhodia), alebo mi zmluva ktoru mam pokracuje automaticky dalej...

Potrebujem teda novu zmluvu ak chcem nadalej pracovat alebo mi plati zmluva ktoru mam?

Dakujem
Zákonník práce §71
§ 71
Skončenie pracovného pomeru dohodnutého na určitú dobu
(1)Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.
(2)Ak zamestnanec pokračuje po uplynutí dohodnutej doby s vedomím zamestnávateľa ďalej vo výkone práce, platí, že sa tento pracovný pomer zmenil na pracovný pomer uzatvorený na neurčitý čas, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.
(3)Pred uplynutím dohodnutej doby sa môže skončiť pracovný pomer podľa odseku 1 aj inými spôsobmi uvedenými v § 59.