Vlastas
31.08.10,11:32
Niekoľko mesiacov nás v teleráne TV Markíza obšťastňuje nová moderátorská dvojica Milan a Linda. Chcela by som vedieť Váš názor na túto dvojicu a hlavne na Lindu. Keď vysiela Linda prepínam, vôbec sa na ňu nedá dívať ani ju počúvať.
Prikladám niekoľko názov priamo zo stránky telerána:
2010-08-30 20:07:48 | lenus | Dokedy budem prepínať Teleráno?
Nezvyknem sa verejne vyjadrovať a vyhľadávať diskusie, ale už dlhšie sa odhodlávam. Každé ráno som sa prebúdzala a chystala rodinku na bežný deň popri Teleránu, ale naozaj aj my prepíname kvôli Linduške. To hehlenie, neohrabanosť, sliny v kútikoch sa nedájú ozaj počúvať a dívať. Markíza by určite našla talentované a príjemné moderátorky, a nie jednu! Prešla konkurzom? Konkurzy majú určite aj fonematické, intonačné skúšky aj podmienka by mala byť "mikrofónický" príjemný hlas. Či nie? Ani jednu nespĺňa....asi naozaj nie je spravodlivosť....takže aj naďalej sme odhodlní prepínať. Škoda
2010-08-30 17:08:26 | Gabriela | NáZOR
Dlhší čas som si myslela, že ak príde na obrazovku nová tvár, treba prehliadať jej nedostatky, prípadne prešľapy. Ale dnes to už naozaj nie je v poriadku. Nová tvár Linda z Telerána okrem toho, že už mesiac si zvyká na obrazovku, je neprirodzená, nemá vyjadrovacie schopnosti, nevie zareagovať na vzniknutú situáciu. Dnes sa rozprávalo o veľmi smutnej udalosti a ona zareagoval "fantastické!" Je to na hanbu, že nevieme vybrať človeka podľa schopností, ale podľa známostí. Inak to nemôžem pomenovať, lebo naozaj je hanbou Vašej televízie.
2010-08-30 15:17:13 | Maria | moderátorka bez talentu
Proč má Markíza tak neschopnou moderátorku Lindu?Jeji kolega je celkem sympatický, ale ona je evidentně křečovitá ,nepohotová a stále hledá kameru.Lepší už to těžko bude.
Ak chcete vedieť viac čítajte:
http://www.markiza.sk/relacia/telerano/posli-nazor/
miriza
31.08.10,09:39
Ja mám ten istý názor, keď ju človek vidí a počuje tak má chuť sa zakryť po uši paplónom a nie svižne vstať z postele. Oveľa lepšie moderátorky sú tie, čo majú tie celoranné úlohy.
buchač
31.08.10,09:39
Niekoľko mesiacov nás v teleráne TV Markíza obšťastňuje nová moderátorská dvojica Milan a Linda. Chcela by som vedieť Váš názor na túto dvojicu a hlavne na Lindu. Keď vysiela Linda prepínam, vôbec sa na ňu nedá dívať ani ju počúvať.


....a môžem aj nadávať ...?????:rolleyes::D:D:D
Vlastas
31.08.10,09:42
Nadávať môžeš ale nahlas, ja nadávam každé ráno, už sa na ňu naozaj nedá pozerať.
marjankaj
31.08.10,09:51
No že by zrovna "obšťastňovala":--- A možno aj, len koho?
Vlastas
31.08.10,09:54
No veď práve,asi o to ide.
andreaS
31.08.10,09:56
joooooj tak to je jedna velka katastrofa!

Nema ani tvar ani hlas pre obrazovku... a bohuzial ani rozum... lebo co ona trepe to su hotove perly kazdych 5 minut :D

dnes ked sme ich zbadali tak sme boli sokovani.... vsak boli vcera!!!

milan je v pohode, aj ked na neho som zvyknuta skor z radia... ale on sa da... ona nie... kazde rano vyzera akoby prave dosla z dakeho nocneho zatahu a ani nespala...
miriza
31.08.10,10:01
Včera malu kruhy ako barová . . . . tiež ma prekvapilo, že boli dnes, veď mali byť len raz do týždňa a to vo štvrtok :(.
k-a-t-k-a
31.08.10,10:32
A ja som ostala nemilo prekvapená že boli aj dnes.Je to tá najotrasnejšia dvojica aká kedy v teleráne bola. Ja len nechápem prečo ich nestiahnu veď im musí klesať sledovanosť.
stanco007
31.08.10,11:01
Sprosta a primitivna zena! Tie jej vyjadrenia a moderovanie ma hned rano dostava do zurivosti... Urcite sa tam podla mna nedostala poctivo... Nema na to! Je trapna... Moze si podat ruku s Rochniakom a pod.... Ale asi je dobra v inych veciach ked ju tam drzia :D
erzet
31.08.10,11:10
prečítajte si komentár od nicka "spravodlivosť"

http://www.cas.sk/forum//75937/1
účtovník 007
31.08.10,11:32
Pricapte niekto ukážku, nech môžeme nadávať aj tí, čo nevieme o čom hovoríte:)
FugAn
31.08.10,11:36
Súhlasím, že je otrasná. Každý z nás nejako začínal v novom zamestnaní a povedzme si úprimne bolo to dokonalé? To isté si o nás možno mysleli kolegovia. Ale u nej čo je veľa to je veľa.
Erika686
31.08.10,11:37
Moj nazor: nevie pohotovo reagovat, hadze priblble ksichty, nevie suvisle povedat jednu vetu alebo lepsie povedane, nevie vyslovit suvisle nazor...a je toho viac. Naozaj aj ja radsej prepnem, neda sa na nu pozerat. Jedno ucinkovanie v reklame este z nej neurobilo ziadnu moderatorsku hviezdu, to musi mat clovek v sebe.
linko1
31.08.10,11:58
od profesionálnej moderátorky má daleko
foto , pre tých ktorí nevedia o koho vlastne ide
buchač
31.08.10,12:09
Moj nazor: nevie pohotovo reagovat
Vie , ale kde ?...to je už ale o inom moderovaní ...
, hadze priblble ksichty, nevie suvisle povedat
Žeby prečítať ???
jednu vetu alebo lepsie povedane, nevie vyslovit suvisle nazor
Koho ?...jej ???...nesranduj ...:D:D:D
...a je toho viac. Naozaj aj ja radsej prepnem, neda sa na nu pozerat. Jedno ucinkovanie v reklame este z nej neurobilo ziadnu moderatorsku hviezdu, to musi mat clovek v sebe.
Má ona ono má ...ej veru má ...TO...


;)
pepsikova
31.08.10,12:32
..mám šťastie..ešte som ju nevidela..teleráno nepozerám, nemám čas...a teraz, vďaka vám, ani nebudem...(ste kamoši, ušanovali ste mi nervy, lebo ja by som ju po prvom raze poslala do kravína a bolo by!! po pozeraní...
misoft
31.08.10,12:35
Keďže som natrafil na túto tému, tak som si pozrel v archíve Markízy túto moderátorsku dvojicu. Môj osobný názor: Milan ešte ujde - má také kľudnejšie vystupovanie pred kamerou, Linda - žiaľ, je to ešte veľmi, veľmi surový "materiál", mnoho zbytočných a nelogických pohybov pred kamerou. Čo sa týka slovného prejavu: Linda by mala na ňom viac popracovať, pretože sa čiastočne "nechytá". Zafarbenie hlasu nekomentujem, je to individuálne.
Na záver: vláde dávame 100 dní, aby ukázala, čo dokáže. Dajme aj týmto moderátorom symbolický mesiac, aby ukázali, čo dokážu a potom sa uvidí. Buď sa zlepšia (najmä ona) a bude to OK, alebo nie a budú roznesení na kopytách (aj tu na Porade, aj na markizáckom fóre) :---:---:---.
JarkaL
31.08.10,13:41
Ale veď oni moderujú už od apríla.
alaya1
31.08.10,13:47
Myslim , ze tato dvojica mala nahradit Janku Hospodarovu a Stevka./priezvisko neviem/. To si ani neviem predstavit. Jana a Stevo su kultivovani ludia, maju prijemne vystupovanie, rozhlad v temach,proste, su prirodzene inteligentni.Dlho mi trvalo, kym som si zvykla aj na Lenku S. jej vybuchy smiechu, hadzanie sa po moderatorovi, Roman vela za nu odtaha vo vysielani, no s takou neprofesionalitou, aka je Linda sa tazko stretneme aj v napr. regionalnych televiziach.To jej skakanie do reci, nielen Juniorovi, ale aj hostom, ved je to nechutne a nedostojne.
Urcite clovek s tak zafarbenym hlasom, nespisovnym vyjadrovanim- ved rozprava sustavne narecim, som znechutena a ranne vysielanie s nou nepozeram.
Rozalka
31.08.10,14:33
Ja sa vám čudujem: na telke je taký "čudlík", stačí prepnúť inde natrvalo alebo vypnúť úplne.
Marína
31.08.10,15:16
Rozalka, ja ani neviem o čo tu ide, ja cca rok aj pol TV nepozerám.:) Prichádzam o niečo?;)
Halli
31.08.10,15:26
No ja tiež akosi nemusím ráno hľadieť na TV, vlastne nemám na to čas...takže Linda- neLinda, práca mi je zábavou :D