pepsikova
31.08.10,15:06
..neviem, akým zázrakom sa moja ponuka Štart rozhodla z ľavého dolného rohu premiestniť do pravého horného rožku..
..som zvyknutá mať dolu lištu,kde mám (teda mala som) všetko, čo potrebujem, teda antivirák, čas,dátum a vľavo štart...teraz mám všetko na pravej strane a tým sa mi zúžila obrazovka a ide mi to na nervy...
..skúšala som v nastaveniach ponuky Štart, aj nastavenia obrazovky, ale voľajako to nemôžem dostať tam, kde to bolo posledné tri roky..poradí niekto, ako na to?..
ekofan
31.08.10,13:09
myškou chytiť lištu vpravo a potiahnuť späť do ľavého dolného rohu...
pepsikova
31.08.10,13:25
myškou chytiť lištu vpravo a potiahnuť späť do ľavého dolného rohu.....

hurá..je vľavo..ešte poraď, ako ju zmenšiť a aby nebola vidno, keď mám otvorenú Mozillu a stránky..bola na ploche, ale keď som otvárala napr. Poradu.,tak ju už nebolo vidno..lebo mi zužuje ozbrazovku so stránkou..



...jáááj, pretiahla som to až naspodok a už je to tak, ako kedysi..ďakujem ti...
ekofan
31.08.10,13:49
skús: ponuka Štart - ovládací panel - panel úloh ponuka štart - klik "automaticky skryť panel úhoh...

spodný panel potom nezobrazuje...

toto si myslela???
pepsikova
31.08.10,13:51
skús: ponuka Štart - ovládací panel - panel úloh ponuka štart - klik "automaticky skryť panel úhoh...

spodný panel potom nezobrazuje...

toto si myslela???..

už som to vyriešila tým ""preťahovaním...sprava doľava a potom dolu..je to oki..ďakujem ti...
salvosko
31.08.10,19:06
A teraz si zamkni panel s nástrojmi aby tam už zostal (pravým tlacitkom na panel)