marssoo
31.08.10,20:25
Dobrý deň,

koncom tohto mesiaca by sa mala rozbiehať vzdelávacia firma v Bratislave. Vzdeláva v oblasti financnej gramotnosti, ktorá je prakticky na Slovensku dosť podpriemerná...finančných poradcov je naozaj priveľa a presadiť sa v tomto smere môže byť práve kvôli presýtenosti náročné..táto vzdelávacia firma presne otočila túto filozofiu a snaží sa o to aby ľudia poradenstvo nepotrebovali..naučia sa o sociálnych programoch sami, dostanú registračné číslo, ktoré ich oprávňuje podpisovať akúkoľvek zmluvu (stavebko, úver, sporenia, poistenia...) a provízia sa vracia do rodiny, neputuje teda žiadnemu finančnému agentovi.

V Košiciach sa táto firma riadne rozbehla, a to vznikla len v apríli, ďalšia pobočka je v Prešove..a najbližšia sa má rozbehnúť v Bratislave. Pokiaľ viem, finančných poradenstiev tam je dosť, ale firma s touto filozofiou tam nie je, preto si myslím že sa to tam uchytí. Firma funguje na spôsobe multi-level-marketingu, takže tam by to malo byť fajn pre tých prvých adeptov, pretože budú pri jej vzniku a celý trh budú mať pred otvorený sebou.

Chcel by som sa preto opýtať, (hlavne ľudí z Bratislavy), či by podľa nich mohlo byť o to záujem a či si myslia že sa to našliapne. Ja si myslím že áno, keďže sa to uchytilo v Košiciach aj v Prešove. Ale tiež nemôžem vedieť naisto aký by mohol byť záujem na druhej strane krajiny :) Či sa mi do toho oplatí investovať čas a energiu, cestovať do Ba pravidelne a venovať sa tomu skrz celé Slovensko :)

Ďakujem za postrehy..
Laco-monter
31.08.10,18:32
platí sa za školenia ???

Ak ano tak tomu nedavam dlhu životnosť.

A MLM už vobec nema na Slovensku životnosť.

Ale keď sa nudíš , choď do toho, ozvi sa za 1/2 roka , potom pokecáme...
marssoo
31.08.10,18:40
ani ked je ten MLM na zaciatku? a v znacnej miere sa lisi od ostatnych? nedavno ma dotiahol kamarat do firmy s fin poradenstvom..a je v tom diametralny rozdiel!

skolenia sa platia po 3 ecka...ale tak su v tom materialy (nejaka teoria na papieroch, DVDcka..)

sakra sakra tak ja neviem.. :)
Laco-monter
31.08.10,18:43
MLM nikdy nie je na začiatku, to si len ty myslíš.

Sposoby ako sa dostať k chechtákom, sú všetky možné iné,len nie MLM !
Laco-monter
31.08.10,18:52
Doporučujem si prečitať diskusiu k blogu

"Dokážete odolať nastraham multilevelmarketingu" od jedneho chytraka , čo to zavesil na sme.sk
V mojich obsiahlych prispevkoch je uvedená celá pointa.
Tartarus
31.08.10,18:58
Tak ak sa jedna o firmu AFG tak z nou mam osobne sksuentosti podla mna sa tam peniaze daju zarobyt ale musis byt mimoriadne presvedcivy a 3eura za skolenie to nieje vela keby ich nebolo do ´´nekonecna´´+ 50 eur za ten kufrik a prvu prezentaciu + ti asi zabudli povedat ze sa musis poistit sposobom tandem co je minimalne 25 eur mesacne minimalne!! a ak si tie prezentacie pozries poriadne a tie zarobky pri tandeme prepociatas zistis ze niekto asi nevie pocitat lebo zarobky na tom ´´genialnom´´ tandeme su mensie a stale reci o tom ze inflacia nam zozerie peniaze no urcite tie percenta co na nich lakaju su z investicnymi fondmi ale negarantovanymi cize mozes o peniaze aj prist a ked chces garantovany vynos tak ti tie percena nestacia ani na inflaciu ale poznam par exemplarov ktory maju 17-18 rokov a mesacne im to vynasa cez 700 eur ale ja by som zarobky na rodine nepocital lebo ak mate dobre nastavene poistky tak koli tvojej premii nema cenu ich zrusit a prepoistit cez teba.A este jedna malickost tak ako u poistovakoch aj tu plati ze ak klient do 2rokoch od uzatvorenia poistku zrusi tak ty musis vratit proviziu a ak ti tak zrusi v kratkom case 5-6 ludi mozes vraciat az okolo 1000eur ked ich mas je to este lepsi pripad no ak by si uz nezarabal a peniaze by si mal vratit to by bolo horsie.Ale uznavam zarobit sa tam da len sa musis obracat a nebrat ohlady
marssoo
31.08.10,19:05
mas osobne skusenosti...zle alebo dobre??? tak isto poznam ludi ktori tam slusne zarabaju, takze tiez si myslim ze ked zarabaju dobre oni, preco by nemohol niekto dalsi...ale su aj taki ktorim sa z toho vytrieskat peniaze nedari..no napriek tomu mi povedali ze im to dalo vela, dozvedeli sa mnoho veci, stuplo im sebavedomie a naucili sa rozpravat..ale diki za postreh ;)
profesional
01.09.10,07:51
Pozri si novy zakon o sprostredkovani financnych sluzieb a zistis ze vacsina ludi nema sancu na "registracne cislo". A je po plane..