kedzino
31.08.10,22:05
Dobrý deň,
mám 18 rokov a chodím na 0A v BA.
Od 14 rokov som si už dačo zarobil na burzách (blší trh) cez internet a podobne.
Môžem povedať že teraz si viem zarobiť pekné peniažky v mojom veku ale od budúceho roku už nebude burza a preto musím rozmýšľať, už teraz čo bude, lebo mám pekné ambície čo v živote dosiahnuť len na všetko väčšie treba poriadne základne imanie. A preto by som rád začal podnikať, otvoriť jednoduchú živnosť kúpa-predaj.
Mám už dáke predstavy v čom by spočíval môj predaj ale rád by som si vypočul druhých názory a nápady čo by mi odporučili a poradili.
Vopred ďakujem
S pozdravom
Halli
31.08.10,20:20
No ak od 14tich šmelíš na burzách a nete, nebojím sa o teba ;):D
danushka
31.08.10,20:22
Možno by sme sa aj my mohli niečomu priučiť;)
danushka
31.08.10,20:23
...počkaj, to ako si myslel, že od bud. roku už nebude burza?:eek:
Ten môj 18 r. syn mi nič nespomínal a podniká tam len taký rachot...
Halli
31.08.10,20:25
Dani veru tak... však my sme v 14tich len skromne a poctivo drali gate v škole :)
danushka
31.08.10,20:30
Joj Slávka, veď to bolo 20. storočie...teraz je už 21prvéééé :D
Halli
31.08.10,20:32
joooj vari netáááraj dievka moja..to už? :D
profesional
01.09.10,07:48
Ak ta nechytia a dostatocne rychlo pochopis ze existuju sposoby ako legalne neplatit az take dano ako by chcel stat, tak mas znacnu sancu na uspech. Ale hlavne na sebe pracuj. Uc sa. Podnikanie nie je nieco na co ma clovek od narodenia talent. Prevazna vacsina schopnosti v podnikani sa treba naucit. Takze cast z toho co zarobis daj na svoj vlastny dusevny rast, kup si aspon raz za tyzden nejaku knihu o podnikani, marketingu, obchode a citaj..
Deiky
01.09.10,10:11
Tak to si fajn.. mimochodom ak sa nadtym zamyslis na slovensku nieje ani skutocna burza skôr burzy ktore sa na burzy hraju : )) financne este ako tak su ale napr energeticke, tie sa len na burzy hraju v porovnani so zahranicim : ))) o Komodtynych burzach ani nevravim..
mi_ke
02.09.10,13:51
zakladne imanie nepotrebujes...myslel si investicie. Ale ako si myslel, ze konci burza nam nevysvetlis?