mirkodina
01.09.10,11:18
Dobry den. mam takyto problem : omylom som urobil mesacnu uzavierku v polke mesiac 17.8. a po tomto datume sa este blokovalo robili denne uzavierky a uplne mi to vypadlo z hlavy a na konci mesiaca som urobil dalsiu mesacnu uzavierku za mesiac august k 31.8.

potrebujem poradit ako to mam zapisat do knihy pokladnice a co mam nahlasit uctovnicke nakolko som platcom DPH.

treba zratat hotovost na oboch uzavierkach alebo ich mam nalepit obe porad te mi prosim
:mee:
Anja111
01.09.10,09:26
Dobry den. mam takyto problem : omylom som urobil mesacnu uzavierku v polke mesiac 17.8. a po tomto datume sa este blokovalo robili denne uzavierky a uplne mi to vypadlo z hlavy a na konci mesiaca som urobil dalsiu mesacnu uzavierku za mesiac august k 31.8.

potrebujem poradit ako to mam zapisat do knihy pokladnice a co mam nahlasit uctovnicke nakolko som platcom DPH.

treba zratat hotovost na oboch uzavierkach alebo ich mam nalepit obe porad te mi prosim
:mee:
Obidve uzávierky nalepíš do kolonky za august 2010, zrátaš tržby z oboch uzávierok, vyčísliš DPH z obidvoch uzávierok a nahlásiš účtovníčke...
mirkodina
01.09.10,09:29
a do GT 1 a GT 2 a GT 3 napisem hodnotu z uzavierky z 31.8 ????
Anja111
01.09.10,10:18
a do GT 1 a GT 2 a GT 3 napisem hodnotu z uzavierky z 31.8 ????
V Knihe pokladnice si rozdeľ príslušný riadok (za august) a napíš doňho údaje z obidvoch pásiek, podľa jednotlivých uzávierok ERP.