sharingan
01.09.10,12:48
Poprosím vás o radu. Včera som hrala jednu online hru a aby sa mi lepšie zobrazovala, zrušila som si navigačný panel (tam kde sa zadáva webová stránka). Teraz si ho neviem obnoviť, klikám pravým tlačítkom na tú lištu, ale už sa mi nezobrazuje ponuka, kde si ho môžem obnoviť. Vie mi niekto poradiť, ako ho vrátim späť?
arizona
01.09.10,11:20
zobraziť-panel s nástrojmi
sharingan
01.09.10,11:39
ani to nemám, ja som si zavrela aj hlavnú ponuku :(
salvosko
01.09.10,12:02
Ak mas slovensku verziu tak stlac Alt a potom Z P H pre hlavny panel a Z P N pre navigacny panel.
V anglickej V T M pre hlavny panel.
Stefan2005
01.09.10,12:08
.... alebo:

spustit Firefox v núdzovom režime:

Štart / Všetky programy> Mozilla Firefox>Mozilla Firefox - Núdzový režim

Spustením Firefoxu v núdzovom režime by sa mala objaviť ponuka, v ktorej treba zaškrtnnúť "Obnoviť pôvodné nástrojové lišty"...
sharingan
01.09.10,12:13
Ak mas slovensku verziu tak stlac Alt a potom Z P H pre hlavny panel a Z P N pre navigacny panel.
V anglickej V T M pre hlavny panel.

Ďakujem, toto pomohlo! :)
PotPalo
03.09.10,21:35
Keď chceš viac miesta vo FireFoxe, skús stlačiť F11. Cez F11 sa dostaneš aj naspäť.
ajoka76
04.09.10,14:06
prosim vas poradi mi niekto ako ukladat hesla na mozile bez toho že by sa ma to stale pytalo?dakujem
ajoka76
04.09.10,14:09
potrebovala by som radu na uchovavanie hesla na mozile bez pytania.dakujem
Stefan2005
04.09.10,14:29
potrebovala by som radu na uchovavanie hesla na mozile bez pytania.dakujem

... no na nete (borco) je takéto riešenie:

Predpoklad, že je v Options, Tools, Passwords, Privacy ja checkbox Remember Password odfajknutý.

Ak boli predpoklady splnené tak sú dve riešenia

1) doplniť požadované správanie cez bookmarklets

2) v adresári Components zmeniť javascript pre _isAutocompleteDisabled tak, aby dával návratovú hodnotu false (či už odpoznámkovaním podmienky, alebo prepisom návratovej hodnoty)
miramax1
30.10.12,18:00
Dobrý deň,prosím vás, ako premiestnim v Mozille spodnú lištu. Niekde som omylom klikla a lišta sami premiestnila na ľavú stranu. Ďakujem.
alla66
30.10.12,18:14
pravým myšítkom klikni na lištu- otvor zložku Vlastnosti - umiestnenie panela uloh (dole, vľavo. vpravo hore)
miramax1
30.10.12,19:03
pravým myšítkom klikni na lištu- otvor zložku Vlastnosti - umiestnenie panela uloh (dole, vľavo. vpravo hore)
Ďakujem, toto sa mi už podarilo vrátiť späť.

Ako povoliť Zobraziť Quick Launch?

Urobila som nasledovné:


Štart, Spustiť, zadala príkaz notepad do poľa Otvoriť , OK.
Skopírovala a vložila nasledujúci text do okna programu Poznámkový blok:
[Shell]
Command = 2
IconFile = explorer.exe, 3
[Taskbar]
Command = ToggleDesktop
Súbor, Uložiť ako "Show Desktop.scf".· Klikla som na Show desktop a pretiahla ikonu na panel Rýchle spustenie, ale ikony rýchleho spustenia uvidím iba keď kliknem na šípku, nevidím ich na lište. Čo s tým? Ďakujem.
miramax1
30.10.12,19:13
Ďakujem, už sa mi to podarilo.