Luboso
01.09.10,14:37
Zdravim Vas,potreboval by som poradit s takymto problemom.Manzelka obcas napecie a pekne vyzdobi medovniky.Robi to hlavne zo zaluby,ale potesilo by ju keby si trosku aj privyrobila,pretoze v praci zarobi len min.mzdu.Nechce si vsak vybavovat zivnost,lebo by sa to ani neoplatilo.Bolo by mozne mat na to len nejake povolenie,lebo bolo by to naozaj len prilezitostne.
Danielle369
01.09.10,13:01
Toto si prečítaj...máš tam o príležitostnom príjme.
http://hnonline.sk/ekonomika/c1-45562600-na-prilezitostnom-prijme-mozete-zarobit

Len aby vás nedrapli hygienici....lebo je to výroba potravín
Luboso
01.09.10,15:06
Precital som si to,chapem to tak ze aj ked je manzelka ako zamestnanec a zarobi minimalnu mzdu,moze popri tom este do roka prilezitostne zarobit 925,95 EUR.Ked medovniky ponukala aj by bol zaujem,len pytali od nej zivnostensky list,nedal by sa niekde ziskat papier na tuto prilezitostnu pracu.Pripadne aj povolenie od hygieny.Potreboval by som viac informacii ak ma niekto s tymto skusenost.
Danielle369
01.09.10,15:29
Luboš nedal by sa získať žiadny nejaký papier. Prečítaj si živnostenský zákon. Ani len taký nejaký papier od hygienika neexistuje to mi ver. Nakolko je to výroba medovníkov, tak hygiena bude trvať aj na takých " maličkostiach " ako sú nerezové stoly a nerezový riad.
A ved zaskočte u vás na hygienu a opýtajte sa..tam ti najlepšie poradia a podla toho sa zariadite.