abcd.kates
01.09.10,20:18
ahojte, viete mi poradiť aké druhy sedacích súprav sa dajú kúpiť ?
Aký poťah prípadne materiál ja najvhodnejší a hlavne najpraktickejší? Počula som že pravá koža je studená, látkové nechcem, ekokoža ??? neviem, alebo nejaké iné? privítam názory pre a proti.
lujza.j
05.09.10,15:22
keď budem vymieňať gauče v obývačke určite ako materiál budem voliť kožu, napriek tomu že som bola roky proti pre argument ktorý spomínaš, myslím že je praktická na údržbu a my so psom, ktorý si to najviac na gaučoch užíva:D tak my si to potom tiež užívame s vysavačom:mad::mad::mad: kožu utriem na sucho alebo na mokro a je po chlpoch:D:D a s tým problémom, že je koža studená? kúpila by som si na ne krásne ovčie kože, ktoré fajnovo hrejúúú;)
jaros5
05.09.10,15:29
Môj názor = kvalitná látka
abcd.kates
09.09.10,11:44
Môj názor = kvalitná látka

veď práve to, že kvalitná, ale ktorá je to tá kvalitná ?
Poznáte niekto antaru?:confused::confused::confused::confused::co nfused::confused::confused::confused:
jaros5
14.09.10,08:25
Nepoznám názvy látok, ale keď som kupoval sedaciu súpravu, dali mi možnosť vybrať poťah.
Poradili ......... a ja som si vybral.
Kvalita pre mňa znamená - príjemná na dotyk (žiadna syntetika, alebo koženka), dostatočná hrúbka (pevnosť), jednoduchá údržba;
Samozrejme dôležitým kritériom bola aj farba (vzor).
vieragash
16.09.10,07:50
Koža. Dokonca mam bielu kožennú sedačku a údržba bezproblémová + krásne na pohľad.
kimart
16.09.10,08:30
Jednoznačne koža, sedačku mám už vyše roka - no a vôbec neni studená. Len pri výbere treba dať pozor na kvalitu, dodávateľa.
SamuelSK
02.10.10,18:47
Aky dodavatel kozenych sedaciek je taky spolahlivy a kvalitny ?
eurosofa je napriklad OK ?
Stefan2005
02.10.10,19:16
Aky dodavatel kozenych sedaciek je taky spolahlivy a kvalitny ?
eurosofa je napriklad OK ?

Eurosofa je predajca, nie ? Môže predávať sedačky od rôznych dodávateľov, a ich výrobky sa môžu líšiť kvalitou...
vieragash
04.10.10,10:46
Eurosofa je predajca, nie ? Môže predávať sedačky od rôznych dodávateľov, a ich výrobky sa môžu líšiť kvalitou...
POdla mna je to jedno. Eurosofa je sice predajca, nie vyrobca, ale na druhej strane patri u nas v strednej triede urcite ku spicke co sa koze tyka. Takze pochybujem ze by si mohli dovolit predavat pochybnu kvalitu.
Stefan2005
04.10.10,11:20
... mohli dovolit predavat pochybnu kvalitu.

rozdiel v kvalite sa ešte nemusí rovnať pochybnej kvalite :).
krcmer
13.11.10,20:01
ahojte, viete mi poradiť aké druhy sedacích súprav sa dajú kúpiť ?
Aký poťah prípadne materiál ja najvhodnejší a hlavne najpraktickejší? Počula som že pravá koža je studená, látkové nechcem, ekokoža ??? neviem, alebo nejaké iné? privítam názory pre a proti.

Mozno uz mas vyriesene, ale ak nie.. Mame sedacku s teflonovou povrchovou upravou, mam dojem, ze je z mikrovlakna, a vyborna na udrzbu. Velakrat sa stane, ze najdem kde tu flak, dokonca na bledych vankusoch. Pretriem vlhkou handrickou, ak je to velmi znecistene, potom aj s troskou Jari a je opat cista.. Takze velka spokojnost.. Predava napr. Tribyt s.r.o., vyraba firma GKT s.r.o. Na ich stranke je aj podrobnejsi popis, co sa materialu tyka.
msa
13.11.10,21:19
pri kúpe novej sedačky sme pobehali nebo, peklo, raj. a nič čo by bolo pre nás dosť pohodlné. Ekokožu sme vylúčili pretože je to len nástrek. Zvažovali sme teflonovú umývateľnú látku a nakoniec sme skončili na koži. Čo považujem za najsprávnejšie pri našich troch bláznivých deťoch. Máme na nej prehodenú deku, ale čo sa týka údržby, nedám na ňu dopustiť. Už sme na nej mali aj zaolejované škrvrny z retiazky bicykla a stačilo trochu jarovej vody a je to preč, nerátam vykydané jogurty a vyliaty čaj. Umyjem, utriem a všetko je v pohode. Naša je z Rimexu.
ruzenka57
14.11.10,16:49
Ak môzem poradit ,tak kozenu.Viem to z vlastnej skusenosti ,lebo sme pred pol rokom kupovali aj kozenu 3,2,1 do obyvacky a latkovu rohovu do detskej ,teraz uz hostovskej izby. Kvalitna koza nechladi,mozno na prvy dotyk ja som si dala na sedacie casti hrubsiu latku v tej istej farbe ako je sedacka a je to velmi pekne,a fak sa to velmi dobre udrziava.Kozena sedacka da izbe smrnc.
vlado 33
27.07.15,16:38
Ja som tiež mal dilemu koža, látka. Už by som nemenil, vyhrala koža. Verím, že moju gaučovku bude chasnovať ešte aj môj vnuk. Keď sa ňu staráš, je nezničiteľná. Len nie Poľsko.
bettylou
26.07.17,03:39
kým ti po nej deťúrence neprejdú fixkami :D:D:D to by bol cirkus.... chudáci deti