dvolna
02.09.10,09:30
Existuje program ktorý mi ukaže asi ako budem vyzerat na dochodku? myslim že mi upravi foto. dik.mam 35r jednu ženu a dvoch chalanov takže to bude u mna asi skor,ale aj tak by som chcel vediet čo ma čaka.xi
Chobot
02.09.10,07:46
Existuje program ktorý mi ukaže asi ako budem vyzerat na dochodku? myslim že mi upravi foto. dik.mam 35r jednu ženu a dvoch chalanov takže to bude u mna asi skor,ale aj tak by som chcel vediet čo ma čaka.xi

Tu máš taký jednoduchý on-line morfer:

http://morph.cs.st-andrews.ac.uk//Transformer/

Existujú aj softvéry, resp. doplnky ku grafickým editorom, ktoré dokážu morfovať tvár, ale väčšina z nich je platená.

Aj tu taký program, ale je platený - má však nejaké demo, tak to môžeš skúsiť:

http://www.aprilage.com/

Na jednej diskusii som čítal, že to dobre dokáže aj Adobe Photoshop. Inak najlepšie ohlasy sú na ten program April.
Marína
02.09.10,07:54
Existuje program ktorý mi ukaže asi ako budem vyzerat na dochodku? myslim že mi upravi foto. dik.mam 35r jednu ženu a dvoch chalanov takže to bude u mna asi skor,ale aj tak by som chcel vediet čo ma čaka.xi
Tvoje starosti na moju hlavu.;):D Určite existuje, je to však skreslený pohľad. On ti nevpíše do tváre to najdôležitejšie, tvoje radosti, spokojnosti, starosti, bôle, súženia a utrpenia.
zamestnankyna
02.09.10,08:58
Ak by si chcel vedieť, ako bude vyzerať Tvoja žena o 20 rokov, tak sa pozri na svokru..:)
220870
02.09.10,10:11
alebo svokrinu mamu.:D
TomasHC
02.09.10,10:31
alebo svokrinu mamu.:D
To by bolo uz asi dost huste :D
Marína
02.09.10,11:08
Chlapci, náhodou, poniektoré dokážeme byť aj vo vyššom veku šarmantné.;):)
TomasHC
02.09.10,12:27
Marina: svokrina mama by mala tipujem lahko cez 100 rokov :D
Marína
02.09.10,13:02
Tomáš, moja svokra bude mať 92 a určitý šarm ani náhodou nestratila.;):)
220870
02.09.10,13:38
Predpokladám ,že ona chcela vidieť ,aká bude krásna a nie škaredá. Tak nám to nemajte za zlé.Chceli sme jej len poraradiť najednoduchší spôsob.Načo trápiť s počítač.;)
Marína
02.09.10,14:06
Ja keď čítam zadanie, tak vidím, že to muža zaujíma aký bude "krásny" o pár desiatok rokov.;):D
salvosko
02.09.10,14:49
Netreba soft, stačí trpezlivosť.
dvolna
02.09.10,21:45
Predpokladám ,že ona chcela vidieť ,aká bude krásna a nie škaredá. Tak nám to nemajte za zlé.Chceli sme jej len poraradiť najednoduchší spôsob.Načo trápiť s počítač.;)
UPRESNENIE. Som muž. teda pred chvilkou ked som bol na wc tak som bol. pa
PotPalo
03.09.10,21:27
Existuje program ktorý mi ukaže asi ako budem vyzerat na dochodku? myslim že mi upravi foto. dik.mam 35r jednu ženu a dvoch chalanov takže to bude u mna asi skor,ale aj tak by som chcel vediet čo ma čaka.xi
Skús toto: Otvor si tvoju fotku v IrfanView, potom: Obrázok -> Efekty -> Prehliadač efektov... -> Sharpen.
Tam nastav 99 a klikni OK. Zhruba ti to ukáže ako budeš vyzerať.:D:D:D (tj. zvýrazní vrásky)
marjankaj
04.09.10,08:20
UPRESNENIE. Som muž. teda pred chvilkou ked som bol na wc tak som bol. pa

Veď sa stačilo pozrieť do zrkadla.:---