adkyy
02.09.10,10:03
Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia :(
PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla
wagner
02.09.10,10:22
Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia :(
PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla

Kedysi zvykli ponúkať navliekanie gorálkou a pod veci. Ale na tom sa nedalo zarobiť. U nás práca na doma je šitie topánok. Niekde sú sprostredkovatelia, ktorí pre firmu zabezpečujú napr. prišitie podrážok na topánky. Aj u nás to robí dosť ľudí, aj sa dá na tom zarobiť. Suseda to robieva, vysedáva pri tom dlho do noci a ráno ide do zamestnania. Bolia od toho prsty.
veronikasad
02.09.10,10:50
Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia :(
PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla

Počula som o balení hubiek na riad a niektorých operáciach pri výrobe obuvi.
JankaII
02.09.10,10:53
Kedysi zvykli ponúkať navliekanie gorálkou a pod veci. Ale na tom sa nedalo zarobiť. U nás práca na doma je šitie topánok. Niekde sú sprostredkovatelia, ktorí pre firmu zabezpečujú napr. prišitie podrážok na topánky. Aj u nás to robí dosť ľudí, aj sa dá na tom zarobiť. Suseda to robieva, vysedáva pri tom dlho do noci a ráno ide do zamestnania. Bolia od toho prsty.


je to drina za pár eur
vulxy
03.09.10,10:07
Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia :(
PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla

sa da najst RUCNA:D praca ale nechcel som urazit :)
JankaII
03.09.10,10:11
????
ondrejvla
03.09.10,10:46
mimotemypokial vyzeras k svetu a nemas zabrany tak sa da najst RUCNA:D praca ale nechcel som urazit len som taky vyzualny typ a to ma hned napadlo:)
mimotemy
Myslím si, že tu nepatrí ani takáto vizuálna predstava...
JankaII
03.09.10,10:51
veru veru,tiež neviem ako si to vysvetliť
JankaII
03.09.10,10:53
a taká dobrá téma by to mohla byť pre viaceré ženy,čo zoháňajú niečo na privyrobenie
ondrejvla
03.09.10,11:09
Súhlasím, mohla tu byť celkom dobrá debata, keby sa vizuálne nesprznila.
vulxy
03.09.10,13:51
Súhlasím, mohla tu byť celkom dobrá debata, keby sa vizuálne nesprznila.

som sa vymazal,ani nahodou nechcem rusit dobru debatu...a budem ju sledovat so zaujmom ,kedy sa i objavia ponuky typu ...moja znama zarabal 1500€ mesacne skladanim pier, sptam sa na tel.cislo a poslem ti do ss ...
JankaII
03.09.10,14:06
no začal si celkom dobre...len ten koniec ...však aj my vieme že na tom sa nedá zbohatnúť...
Paula
03.09.10,14:33
som sa vymazal,ani nahodou nechcem rusit dobru debatu...a budem ju sledovat so zaujmom ,kedy sa i objavia ponuky typu ...moja znama zarabal 1500€ mesacne skladanim pier, sptam sa na tel.cislo a poslem ti do ss ...


Tu verejne nepošepkáš, lebo ide o čiernotu a či čo?:cool:
adkyy
04.09.10,08:07
Vulxy- Ved sranda musi byt :D Nehladala som tu pracu pre seba,ale pre mamku- takze naozaj len rucna praca v podobe toho skladania pier,hraciek atd.... Posles mi cislo do SS na tu pracu?
jozekheli
19.11.13,08:03
vulxy poslala by si mi ho to cisielko potrebujem ho ties pre mamu ak by si mohla na tel esemeskou alebo na email moj email je jozefdani1@centrum.sk ak sa nebude dat mi to poslat tak chcem poziadat aj adkyy ci bi to cislo nedala moje cislo je 0949791885 vopred dakujem
expeeert
19.11.13,09:31
To je oblb, lebo je to jednoduchá pyramída - keď zaplatíš poplatky, tak ťa "naučia" zarábať tým, že budeš podávať ďalšie podobné inzeráty... Preto je tých inzerátov tak veľa...