suzitok
02.09.10,20:48
Chcela by som sa spytat, aky je postup pri rieseni sporu na sude, ked byvaly manzel dal navrh na zverenie deti do jeho opatery, pricom uviedol taku vec, ze striedam partnerov. Vyhraza sa mi, ze ma na to aj svedkov, hoci ja som mala vlastne iba neho a po rozvode som sa chvilu stretavala s jednym muzom. Moze s podplatenymi svedkami uspiet na sude??..Udajne sa nakontaktoval aj na mojho teraz uz "byvaleho priatela" a ponukol mu peniaze za svedectvo...je toto mozne??Ako sa branit??
Danila
02.09.10,19:35
Chcela by som sa spytat, aky je postup pri rieseni sporu na sude, ked byvaly manzel dal navrh na zverenie deti do jeho opatery, pricom uviedol taku vec, ze striedam partnerov. Vyhraza sa mi, ze ma na to aj svedkov, hoci ja som mala vlastne iba neho a po rozvode som sa chvilu stretavala s jednym muzom. Moze s podplatenymi svedkami uspiet na sude??..Udajne sa nakontaktoval aj na mojho teraz uz "byvaleho priatela" a ponukol mu peniaze za svedectvo...je toto mozne??Ako sa branit??Už v jednej Tebou založenej téme si obdržala slušné rady na daný problém. Ak necítiš vinu, o deti sa staráš príkladne, striedanie partnerov nie je trestný čin, ale národný šport a nezakladá dôvod na odňatie detí. Navyše súd určí sociálneho pracovníka za účelom preskúmania podmienok dieťaťa v rodine. Tak Ti dám jednu radu. Ak bude takýto pracovník súdom určený, prever si, či vôbec pri dverách Tvojho ex zazvonil. Lebo sa stáva, že tiežodborníci platení z našich daní ani len nezazvonia, a pred rozvodových a iných sudcov predstúpia s tými najdôveryhodnejšími odporúčaniami opajcovanými za zeleným stolom.;) A ešte niečo. Ak už teraz Tvoj ex na deti neprispieva tak, ako mu určil súd, tak jeho dôveryhodnosť tvrdení bude na tenkom ľade.