JURI-MT
03.09.10,03:18
Zdravim poradaci,
mohol by mi prosim niekto z Vas pomoct s prevodom mensej sumy (50-60eur) z paypal na moneybookers (neteller)? Samozrejme odmenu za ochotu akceptujem.
Dostal som peniaze na paypal a odtial ich nemozem odoslat nikam okrem ineho paypal uctu.
Dakujem
LukBeson
03.09.10,16:43
Jediný možný spôsob je vytvoriť si vlastný MoneyBookers účet a tam verifikovať svoju kreditnú kartu, následne prevod z PayPalu na kartu a z karty na moneybookers (poplatok 1,90%). prípadne pre urýchlenie priamo z karty na moneybookers a potom si vrátiť peniaze z PayPalu...mne to tak funguje a iný spôsob asi neexistuje nakoľko PayPal sa riadi Americkým právom a MoneyBookers Anglickým a tým pádom sú možnosti kreditnej karty rozdielne.
profesional
03.09.10,17:01
Co tak poslat si peniaze z PayPal na ucet? Ved za to das iba 1 USD / 1 Eur (pri sume do 100 USD / 100 EUR).
MatoB
03.09.10,19:31
Co tak poslat si peniaze z PayPal na ucet? Ved za to das iba 1 USD / 1 Eur (pri sume do 100 USD / 100 EUR).

No rit Palovu je poplatok s Paypal na ucet 1 USD s PayPalu priamo na SK bankovy ucet sa posielaju peniaze zadarmo to iste aj s moneybookers na ucet a tak isto aj s bankoveho uctu na moneybookers. Vyplatenie na plat. kartu je uz spoplatnene paypal 2,5$ a moneybookers myslim 1,8€.A z PayPalu na ucet je to aj najrychlesie.

Pochybujem, ze sa PayPal riadi v europe americkym pravom.... Inak vedeli ste ze nad PayPalom ma dohlad aj NBS?
profesional
04.09.10,07:25
Prevod na ucet do 100 USD / 100 EUR je spoplatneny 1 EUR / 1 USD.
Zrejme si posielas na ucet vacsie sumy tak si si nikdy nento poplatok nevsimol. On chce poslat na ucet mensiu sumu.
MatoB
04.09.10,12:13
Prevod na ucet do 100 USD / 100 EUR je spoplatneny 1 EUR / 1 USD.
Zrejme si posielas na ucet vacsie sumy tak si si nikdy nento poplatok nevsimol. On chce poslat na ucet mensiu sumu.

Zle som to napisal soráč, PayPal na ucet sa moze posielat minimalne 10€ poplatok je nulovy pripajam link pre overenie.
https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/webscr?cmd=_display-withdrawal-fees-outside

S uctu na PayPal sa neda posielat zo SR - ak to este plati.

S Moneybookers na ucet je spoplatneny vyber sumou 1,80€ minimum je tam tiez tusim 10€ a vklad je bezplatny s uctu na MB.

Ozaj vyuziva niekto tu MasterCard kartu od Moneybookers?
JURI-MT
07.09.10,13:06
Vdaka. Problem som vyriesil pre istotu vratenim penazi odosielatelovi a on mi ich odosle na ucet :D