alla66
03.09.10,22:07
V posledné dni mám problém s rýchlosťou.:mad: Nekonečné čakanie na každé načítanie novej témy, profilu.....Tiež ste postrehli spomalenie, alebo je chyba na mojej strane? http://www.picturesanimations.com/t/thank_you/ThankyouKDHMtransp.gif
lenkak
03.09.10,20:10
mne šlape v pohode.
Lubaba
03.09.10,20:11
Momentálne mi celkom dobre porada načítava.
durisovad
03.09.10,20:13
Ani ja som nezaznamenala problem. Nebude to tym, ze je pomaly internet?
alla66
03.09.10,20:15
Ďakujem, musím hľadať, kde je chyba
Valcake
03.09.10,21:31
mne šlape v pohode.
aj mneeee:)
alla66
03.09.10,21:37
nemôžem napísať ani odkaz....už som v treťom prehliadači:(
alla66
03.09.10,21:39
všetko som odpojila, dokonca i skype....porada točííííííí a točííííííí...ďakujem a dobrúúúúúúú
pepsikova
04.09.10,17:47
..a nepomohlo by vyčistiť počítač?..ja keď ho prebehnem regcleanerom, tak fičí jedna radosť...skús...

..a skús aj toto..http://www.e-go.sk/speedmeter-test-rychlosti-pripojenia/
220870
04.09.10,18:02
Aj mne to ide pomalšie.Iné stránky v pohode.
pepsikova
04.09.10,18:23
Aj mne to ide pomalšie.Iné stránky v pohode.
..ja sa teda nechcem chváliť, ale u mňa (cez Mozillu) fičí v pohode..
truch
04.09.10,19:01
mne to tiež nefachčilo, tak mi synátor kázal ísť cez google chrome a už je to omnoho rýchlejšie
alla66
04.09.10,19:09
..a nepomohlo by vyčistiť počítač?..ja keď ho prebehnem regcleanerom, tak fičí jedna radosť...skús...

..a skús aj toto..http://www.e-go.sk/speedmeter-test-rychlosti-pripojenia/
Rýchlosť je v norme....NB čistučký, používam CCleaner ...
pepsikova
04.09.10,21:00
..tak neviem,..ja tu dnes fičím súčasne s jutubom,pesničky súčasne s poradou a žiadny problém...
..a nechcelo by to nový počítač?..lebo to by bol akurátny argument - nejde mi porada!..
alla66
10.09.10,09:44
Zistila som, že nie som sama, kto má problém s rýchlosťou načítavania stránok

....ďalší fakt, systém ma nezaregistruje na jedno prihlásenie...musím opakovať prihlásenie.

A rýchlosť dávam do spojitosti so stránkou Facebook...mrzne FB, už spomaľuje aj Porada
Ivuchak
28.09.10,11:43
Mne občas načítava dlho, to už viem , že to možem zavrieť a spustiť znova.
Petra Nová
29.09.10,08:19
Zistila som, že nie som sama, kto má problém s rýchlosťou načítavania stránok

....ďalší fakt, systém ma nezaregistruje na jedno prihlásenie...musím opakovať prihlásenie.

A rýchlosť dávam do spojitosti so stránkou Facebook...mrzne FB, už spomaľuje aj Porada

Ja si myslím to isté. Keď porovnávam rýchlosť s akou pracujem na Porade s načítavaním iných stránok, tak je to neporovnateľné. Neviem, či ten komfort, ktorý Porada poskytuje facebokárom, prevyšuje diskomfort, v podobe podstatného spomalenia práce s Poradou. Keďže nie som na FC, pre mňa to predstavuje značné obmedzenie. Skutočne začínam rozmýšľať nad tým, čo za magickú silu má Porada, že ju aspoň raz za deň otvorím a jedujem sa s jej rýchlosťou a kdečím iným. Ale viem, že raz to čaro pominie a ja budem hľadať novú "Poradu".
VERONIKA6
29.09.10,08:24
Mne sa už niekoľko dní nedá dostať do "Moje Nastavenia".
terezamaria
29.09.10,13:09
Mne sa už niekoľko dní nedá dostať do "Moje Nastavenia".
Vierka mne tiež ide Porada pomalšie ako iné stránky a zasa sa nemôžem dostať
do Ďaľšie nastavenia.
mimotemy To, že nevidím od začiatku pod príspevkom kto mi dal užitočné, to sa nijako tiež nezmenilo. :confused:
Llívia
29.09.10,13:59
Keď sa preklikávam tu na Porade, tak niektoré "strany" sa načítajú normálne rýchlo, niektoré sa načítavajú a načítavajú a načítavajú, tak dám znovu "načítať", potom to väčšinou už ide. Už som si myslela, že mám nejaký pošahaný PC, ale ako čítam, tak nie som sama.
Lilka 1
29.09.10,16:06
Mne sa takisto niektoré stránky načítajú normálne a niekedy sa mi stránka načítava a načítava donekonečna, tak už začínam strácať trpezlivosť a preto sa z Porady niekedy vypínam :rolleyes:. Spočiatku aj mne pomohlo, keď som dala stránku znovu " načítať", ale už to tak nie je.
arizona
02.10.10,11:51
Posledné dni mi veľmi často pri "prekliknutí"na inú stranu,alebo po odoslaní príspevku nabehne iba biela obrazovka a načítava,načítava...Pomôže iba nanovo otvoriť Poradu.

Iné stránky mi to nerobia, iba Porada.

Richard, v čom môže byť chyba?
Danielle369
02.10.10,12:37
Presne tak súhlasím...len porada mi ide pomalšie, dlho načítává a mrzne, niekedy neotvorím príspevok alebo ani odpovedať nemôžem....proste mám problém sa sem vtrepať
mysimis
04.10.10,12:40
Neviem komu ako, ale mne dnes stránku "porada" načítava veľmi dlho, neotvára mi riadne stránky....jednoducho problém.....
buchač
04.10.10,13:56
Pozorujem už pár dní ...
A dnes sa zasa pridal mobilný operátor ...henten "modrý". Furt vyskakuje .
Za chvíľu sa budem obávať , že aj z chladničky na mňa vybehne .
Valcake
05.10.10,22:11
Pridala som bod za zábavné;), ale zábavné ani pre mňa nie je:mad: keď tam hopská modrý šmoulka:---
Lubaba
07.10.10,20:42
tiež mám problém, ak chcem pozrieť posledný prídspevok, vôbec ma to tam nehodí a musím sa preklikávať a keď chcem pridať príspevok mám problém s vložením, pri formátovaní nejde spustiť napr.: farba písma...
Lubaba
07.10.10,20:44
..ten modrý sa mi už neukazuje, raz som ho zrušila a zmizol, a zase nepridám smajlíka, to momentálne u mňa nejde..
alla66
07.02.11,19:40
Server www.porada.sk má príliš dlhú odozvu. - chyba je v mojom PC? Ď.:)
MartaSk
07.02.11,19:47
Server www.porada.sk má príliš dlhú odozvu. - chyba je v mojom PC? Ď.:)

mne to robí tiež a dokonca ma stále vyhodí a vypisuje, že som neprihlásená, stále sa prihlasujem a o 5 min. mi povie ,že som neprihlásená.
Zvalik
07.02.11,20:01
Ahojte!
Ja sa dnes od obeda vôbec nedokážem dostať na poradu až teraz večer mi to nejako si začalo ísť:rolleyes:. Doteraz len načitávalo a načitávalo a nakoniec napísalo stránka nedostupná:confused:
Zita5
07.02.11,20:02
Myslím, že server bude preťažený a situácia bude pretrvávať až do 31.3.2011:)
Stefan2005
07.02.11,20:09
...chyba je v mojom PC?

nie, chyba nie je v tvojom prijímači; stránky sa naťahujú, akoby sa im nechcelo
alla66
07.02.11,20:20
mne to robí tiež a dokonca ma stále vyhodí a vypisuje, že som neprihlásená, stále sa prihlasujem a o 5 min. mi povie ,že som neprihlásená.
mimotemyKeď sa prihlasuješ, označíš okienko Zapamätať? Mňa neodhlasuje, ale dlho čakám. Naskočil zvláštny formát stránky, ako keby admin menil vzhľad Porady
Tamila
07.02.11,21:07
Dnes večer som sa tu nemohla riadne dlho pripojiť. Vôbec mi nenačítalo stránku Porady.
Betina2
07.02.11,21:14
Mne sa nedarilo poobede, ale večer to už ide. Zrejme bol problém na stránke porady, lebo ostatné išli bez problémov....avšak chcem upozorniť používateľov Mozily Firefox, že aj tam môže byť pes zakopaný. Firefox strašne zaťažuje procesor a mne sa už niekoľkokrát stalo, že jednoducho nedokázal spracovať požiadavku a "zamrzol" a strašne dlho trvalo, než sme sa pohli ďalej. Vtedy pomohlo jediné - zavrieť firefox, chvílku vyčkať a znovu ho otvoriť až po pár minútach. Potom to fičalo rýchlo.
Zimama
07.02.11,21:56
Myslím, že server bude preťažený a situácia bude pretrvávať až do 31.3.2011:)

A prečo až dovtedy? :confused: Nestraš... :eek: Veď dnes to bolo aj o moje nervy...! (ale potešilo ma teraz, že som nebola sama...;))
srska
07.02.11,22:26
Mne sa nedarilo poobede, ale večer to už ide. Zrejme bol problém na stránke porady, lebo ostatné išli bez problémov....avšak chcem upozorniť používateľov Mozily Firefox, že aj tam môže byť pes zakopaný. Firefox strašne zaťažuje procesor a mne sa už niekoľkokrát stalo, že jednoducho nedokázal spracovať požiadavku a "zamrzol" a strašne dlho trvalo, než sme sa pohli ďalej. Vtedy pomohlo jediné - zavrieť firefox, chvílku vyčkať a znovu ho otvoriť až po pár minútach. Potom to fičalo rýchlo.
tiež sa mi to pri ff stáva ale len na tomto webe. nestíhajú - dnes 20-22:00 = leňochod
arizona
08.02.11,05:00
Mne uz asi tyzden ide Porada velmi pomaly,obcas ani nenacita...
MartaSk
08.02.11,11:31
mimotemyKeď sa prihlasuješ, označíš okienko Zapamätať? Mňa neodhlasuje, ale dlho čakám. Naskočil zvláštny formát stránky, ako keby admin menil vzhľad Porady

nie , niky som nedávala zapamätať si a išlo to.:rolleyes:
terezamaria
08.02.11,17:03
Mne uz asi tyzden ide Porada velmi pomaly,obcas ani nenacita...

Aj mne už týždeň ide veľmi pomaly alebo vôbec. Ostatné stránky mi idú normálne, takže to bude len a len vinou Porady, zrejme sa na stránke pracuje. Škoda, že to nie je hore napísané, tak ako to už pár krát bolo.:)
luja5
08.02.11,17:18
Aj mne už týždeň ide veľmi pomaly alebo vôbec. Ostatné stránky mi idú normálne, takže to bude len a len vinou Porady, zrejme sa na stránke pracuje. Škoda, že to nie je hore napísané, tak ako to už pár krát bolo.:)
Tak neviem, môj príspevok by sa možno hodil aj do témy "Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo" ;), lebo ma potešilo, že chyba nie je asi v mojom PC. Tento problém s poraďáckou stránkou mávam aj ja. Nič škodoradostné ;), len sa mi uľavilo uff-uff, že nemusím utekať kúpiť nový PC :D, lebo som si myslela, že ten, ktorý mám, chudák už asi nevládze, veď nie je nové bábätko ...:)
Stefan2005
08.02.11,17:21
načítavanie je fakt pomalé, horšie je, že badám výskyt aj určitých anomálií - napr. označil som príspevok za užitočné, a objavilo sa (-1) - tak som to radšej zrušil...
terezamaria
08.02.11,17:26
načítavanie je fakt pomalé, horšie je, že badám výskyt aj určitých anomálií - napr. označil som príspevok za užitočné, a objavilo sa (-1) - tak som to radšej zrušil...

Štefan presne toto sa stalo aj mne, označením užitočného sa mi ukázalo -1, tiež som to radšej zrušila. Možno nám Richard bude hore písať, kedy pôjde Porada pomaly, resp. nepôjde skoro vôbec.:)
betka631
08.02.11,17:37
Načítavanie je pomalé alebo sa vôbec nedá dostať na stránku, ale čo ma rozladilo ešte v piatok bolo to, že som sa vôbec nevedela na poradu prihlásiť. Stále mi vypisovalo, že zadávam zlé heslo. To heslo poviem aj o polnoci, keďže ho tu používam od začiatku, takže v žiadnom prípade som ho nezabudla.
Skúšala som sa prihlásiť z PC, z notbuku a napokon som to skúšala aj na dvoch iných PC a nič. Nakoniec som to vzdala a požiadala o vygenerovanie nového hesla.
Neviem, čo si mám o tom myslieť, stalo sa to už niekomu z vás?