Daniela12345
04.09.10,17:10
Prosím o radu : pri uzatváraní PP v prac. zmluve mám uvedenú vetu asi v tomto znení - PZ je vyhotovená v 2 vyhotoveniach, z ktorých jedno vyhotovenie preberá zamestnanec a jedno z- teľ. Tak isto aj pri ukončení PP mám túto vetu . Doklad podpíšu z- nec a z- teľ. Potrebujem ešte nejaký podpis od z- nca, že tento doklad prevzal? ( doklady zasielame aj poštou doporučene ) Ďakujem .
Sabadka
04.09.10,15:20
Prosím o radu : pri uzatváraní PP v prac. zmluve mám uvedenú vetu asi v tomto znení - PZ je vyhotovená v 2 vyhotoveniach, z ktorých jedno vyhotovenie preberá zamestnanec a jedno z- teľ. Tak isto aj pri ukončení PP mám túto vetu . Doklad podpíšu z- nec a z- teľ. Potrebujem ešte nejaký podpis od z- nca, že tento doklad prevzal? ( doklady zasielame aj poštou doporučene ) Ďakujem .

Ano, ak to zamestnanec preberá osobne, tak na spodnú časť zmluvy napíše: Prevzal dňa: ........... a jeho podpis. Ak posielaš doporučene, musí to byť z doručenkou, ktorú pripneš po jej návrate k svojej kópii PP.
VieraPopluharova
04.09.10,15:20
Prosím o radu : pri uzatváraní PP v prac. zmluve mám uvedenú vetu asi v tomto znení - PZ je vyhotovená v 2 vyhotoveniach, z ktorých jedno vyhotovenie preberá zamestnanec a jedno z- teľ. Tak isto aj pri ukončení PP mám túto vetu . Doklad podpíšu z- nec a z- teľ. Potrebujem ešte nejaký podpis od z- nca, že tento doklad prevzal? ( doklady zasielame aj poštou doporučene ) Ďakujem .

V pripade, ze zamestnanec prebera pracovnu zmluvu , alebo ukončenie pracovneho pomeru osobne, musis mat na svojej zalozenej podpis a datum prevzatia zamestnancom, v pripade, ze posielate postou, treba k nej prilozit kopiu podacieho listka, najlepsie je taketo dolezite dokumenty odovzdavat osobne a dat si to podpisat, alebo ak posielas postou, tak v obalke s dorucenkou a dorucenku pripnut k k svojmu vyhotoveniu, ktory zakladas.
VieraPopluharova
04.09.10,15:21
Sabadka, odpovedali sme naraz, pekny den.
Sabadka
04.09.10,15:33
Radšej dve rovnaké odpovede, ako ani jedna:D:---
Nutricia
06.09.10,06:05
Prípadne pomôže aj vetička:

Zamestnanec svojim podpisom zároveň potvrdzuje prevzatie 1 vyhotovenia prac.zmluvy.